Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereknek mi bajuk van a...

Az embereknek mi bajuk van a csendes emberekkel? Miért zavarja őket, ha valaki nem szeret állandóan beszélni?

Figyelt kérdés
Nem alaptalanul teszem fel ezt a kérdést, a hozzám hasonló csendes emberek biztosan megkapták már a kérdést: mindig ilyen csendes vagy? Főleg idegenek teszik fel ezt a kérdést, akikkel szemben ugye eleve zárkózottabbak vagyunk. Ugyanezek az emberek képesek a nagy semmiről csacsogni fél órán keresztül, én mégsem kérdezem meg tőlük, miért tépik a szájukat órákon át...
2019. jan. 1. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Örök rejtély.Ha megkérdezed akkor általában nem tudnak semmit mondani vagy támadásnak veszik.Kellemetlen ilyen emberek társaságában lenni sajnos.
2019. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Többek között pont ez, hogy láthatóan te is lenézed azt, aki veled ellentétben nem csendes, hanem szeret beszélni. És ez másoknál is gyakran így van.
2019. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te mit gondolsz erről, miért zavarhatja őket?
2019. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Abszolút nem nézem le őket, sőt, szeretem, ha valaki szeret beszélni, nert jól kiegészíthetjük egymást, és egy idő után én is megnyílok. De ezt sosem szerettem, amikor kihangsúlyozzák, milyen keveser beszélek, olyan ez, mint hogy a sovány embereket lehet zargatni, milyen vékonyak, de ha egy kövér embernek azt mondod, hogy fogynia kéne, máris te vagy a bunkó.
2019. jan. 1. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is keveset beszélek,és egész életemben megkaptam,hogy félénk vagyok.Nem vagyok félénk,talpraesett vagyok,bármit elintézek,csak nem szeretek,és nem is tudok fölöslegesen beszélni.Utálom,hogy emiatt félénk,gyáva embernek hisznek.
2019. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert kevesebb a csendes ember, mint a beszédes (egyelőre), és ezért a megszokottól eltérő a viselkedésed. Másrészt meg kb. mindenki magából indul ki. Szerintem sokan azt hiszik, azért nem beszélsz, mert valami bajod van velük.
2019. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!