Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyámék azt hiszik, hogy...

Anyámék azt hiszik, hogy jóval 20 felett is úgy tartgatnak, mint egy általános iskolást, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pont úgy élek, sőt ezerszer brutálisabbak lettek a szabályok...


El nem tudtam képzelni valaha, hogy ez megtörténhet... Ha nem úgy van valami, jól elvernek.


Ott kitűnő voltam, itt nem,vagyis utáma sem voltam már az. Ezt hozta ki belőlük.


2019. jan. 26. 05:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Brutális, hogy elvernek. Nem is értem...

Még akkor is elhúznék "otthonról", ha nem tanulhatnék tovább, elmennék dolgozni, hogy megéljek, nélkülük.

Mennék, és vissza sem néznék.

Diplomának, vagy bármilyen iskolai végzettségnek sem éri meg, hogy lelki nyomorékot csináljanak belőled.

20 év felett vagy. Nem kell tűrnöd!!

2019. jan. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Te jó ég. Tűnj el onnét amint lehet. Ha zavarja őket, nyugodtan hanyagold őket egy kis időre, muszáj lesz nekik megérteni hogy ez így nem mehet.
2019. jan. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

"Jóval 20 felett"

Mit keresel még otthon?

2019. jan. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Én már szerintem több mint 1 éve irogatom a kérdezőnek, hogy lepjen tovább, rengeteg ötletet, tippet kapott több embertől is, hogy hogyan léphetne le. De úgy látszik nem akar változtatni, csak a kifogásokat keresi. Persze borzasztó, hogy ilyen szituációba került és nem ő tehet róla de arrol igen, hogy nem képes továbblépni.
2019. jan. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Legyél erősebb és üss vissza, állj ki magadért vagy húzz el otthonról. Amikor felnőttem, úgy voltam vele, hogy engem ugyan még a saját szüleim se üthetnének meg, hiába vagyok kicsi és gyenge. Így is lett.

Olyan 20 év körül voltam amikor anyám utoljára pofon akart vágni. Elkaptam mindkét kezét és kiröhögtem. Akkor leesett neki, hogy már nem tud nevelni és fenyíteni. Még volt olyan párszor, mikor veszekedtünk, hogy emelkedett volna a keze de visszaejtette. Utána már csak hízelgett, ha épp pénz kellett neki, amúgy míg le nem léptem végleg, nem kommunikálunk.

2019. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!