Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te lenézed azokat az embereket...

Te lenézed azokat az embereket akik az általános iskolába áldozattipusok voltak és felnőtt korukra mentális problémával küzdenek?

Figyelt kérdés
pl. szorongás, depresszió, önbizalomhiány

2018. okt. 11. 09:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%
Én is ilyen vagyok, szóval nem.
2018. okt. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
Csak az üres fejet lehet magasba emelni. Az embereket nem lenézni kell, hanem felnézni rájuk. Mindenkitől lehet tanulni valamit.
2018. okt. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
Én is ilyen vagyok, megspékelve... Talán autizmussal.
2018. okt. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
98%

Nem. Attól mért jó valakinek, hogy más valakit lenéz úgy, hogy semmi rosszat nem okozott neki????


Áldozattípus...? Nem lenne áldozat, ha valaki vagy valakik nem szemétkednének vele....

É shogy miért nem védi meg magát? Mondjuk mert nem arra van nevelve, hogy le kell gyűrnie másokat és védekeznie hasonlóktól..? Stb...

2018. okt. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%
Nem, bár szégyen szemre bevallom hogy helyzet függő. Az olyan embereket nem szeretem akik mindent a múltra fognak vagy azzal érvelnek hogy nekik ezt és ezt nem lehet mert és volt régen.
2018. okt. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy nézem le, viszont sajnálom őket. Nagyon sokan közülük felnőttkorukra is azok maradnak.
2018. okt. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
17%
Nem nézem le, de nem is igazán értem meg, mert én egy pozitív, lehetetlent nem ismerő típus vagyok és nagyon lehangolnak az ilyen emberek. Soha nem értettem, aki nem tud kiállni magáért, vagy segítséget kérni, hiszen olyan sok lehetőség van rá. Ennyi erő, életösztön muszáj, hogy legyen egy emberben, különben csak egy nagy nyűg lesz a környezete számára.
2018. okt. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
96%

Utolsó, szerinted hogy védje meg magát valaki egyedül 20-30 ember ellen? Ráadásul ha szóltam a tanárnak, hogy csúfolnak, le lett ordibálva a fejem, hogy mit árulkodok...Ha visszaszóltam a csúfolódóknak, akkor ők mentek árulkodni, csak persze csapatban és az persze nem volt baj, ha pedig megmondtam, hogy ők kezdték a veszekedést, megkaptam a tanártól, hogy de én folytattam..

De nagyon érdekelne, szerinted egy életképes gyerek mit tett volna :D

2018. okt. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
94%
Miért nézném le? Engem is sok támadás ért általánosban, ezek a mai napig kihatással vannak az életemre. Nagyon meghatározóak a gyerekkori traumák az esetekben többségében, sajnos. Szóval nem, egyáltalán nem nézem le ezeket az embereket, átérzem a helyzetet.
2018. okt. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
1%

Utolsó előtti: Már ne is haragudj, de annak valami oka csak van, ha egy gyereket 20-an, 30-an is utálnak... Szóval ott veled is baj lehetett, csak azt nehéz beismerni.

Ha valakit kipécéznek egy osztályban, akkor első körben egy gyerek szól otthon a szüleinek, a szülő felveszi az osztályfőnökkel a kapcsolatot, hogy figyeljenek erre a dologra jobban oda, mit és hogyan kéne változtatni, javítani. Ha nem változik semmi, fel kell keresni a hangadó gyerek szüleit és így tovább, egészen az igazgatóig vezet az út! Van lehetőség megvédeni egy bántalmazott gyereket nem is egyféle módon! Egy iskolás korú gyerek már nem csecsemő, a szülőknek is fel kell, hogy tűnjön, valami nincs rendben, a gyerek meg mondja el, mi a gond és kérjen segítséget! Nem hiszem el, hogy akit lelkileg, vagy testileg rendszeresen bántalmaznak és szól a tanárnak, árulkodósnak fogják titulálni, ez hazugság!

2018. okt. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!