Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Budapesten az általános...

Budapesten az általános iskolások isznak, cigiznek, undorító dolgokat csinálnak, és még csak 14-15 évesek, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Épp nézegettem Nagy Liza (celeb tinilány) instáját, amikor látom hogy be vannak taggelve képein az osztálytársai, és megnéztem az ő profiljukat is. Erre olyanokat látok, hogy folyton isznak, cigiznek, a legmocskosabb módon beszélnek, és még ők a menők (hatalmas követőszám, ismertség). Pesten ez a menő? Hogy épül fel a pesti fiatalság? Ennyire torzítja a nagyvárosi élet a gyerekeket? Nem értem.. Nem azt mondom, hogy a kisebb városokban nincs ilyen, meg persze én is ismerek olyat aki 14 éves és iszik, drogozik. De ennyire sok nincs, mint Pesten.

2018. dec. 30. 10:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

1 ne instagrammoz felesleges

2 itt nőttem fel de nem nyomtak pénzt a fenekembe 16évesen suli mellett elmentem dolgozni hogy legyen sajátom akinek meg adnak mint ezeknek el is veri ilyen haszontalandágokra. Na meg a hit h bármit megtehetsz mert pénz(ami nrm az övék)

3 minek nézel olyat ami fel csesz csak flusztrált leszel

Facebook bőven elég

22/N

2018. dec. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Nézel egy 3,14csát és egy majd' kétmilliós lélekszámú városról vonsz le következtetéseket... Könyörgöm itt 3-4 utcánként olyan fényévnyi különbségek vannak, mint régiónként.
2018. dec. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

1998-ban nálunk is menő volt általánosban a cigizés, én is kipróbáltam.

14 évesen szexeltem elsőnek, de nem én kezdtem legkorábban.

Vidéki nagyvárosban éltünk.

Nincs új a nap alatt, esetleg annyi, hogy nem volt nyilvánosságunk, hogy ezt mutogassuk is.

33N

2018. dec. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kisvárosokban sem más a helyzet...
2018. dec. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Csak azt nem értem hogy sikerült ezt az egészet összekötni Budapesttel? Vagy jól esett büdöspestezni egyet?
2018. dec. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
5, Sokan szeretnek oltogatni minket cigányállatoktól hemzsegő zsákfalvakból
2018. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Vidéken se jobb a helyzet el baccott debileket neveltek a kulcsos hülye gyerekek és azok mondják hogy milyen normálisak voltak...
2018. dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Régen mi is ugyan ezeket csináltuk pedig Pest közelében se voltunk ! Annyi a különbség hogy akkoriban nem osztotta meg senki ennyire az életét az interneten , mint most .
2018. dec. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Azért van ilyen sok tini Pesten, mert talán sokkal népesebb, mint Kalocsa pl? Megnyugodhatsz az én kis városomban is ugyanez megy. (Meg máshol is)
2018. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Szegeden a 90-es években voltam 14-15 éves, és akkor is ittak meg cigiztek az osztálytársaim. Ez mindig is így volt, mindenhol, és így is marad.
2018. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!