Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek ma még ronda nők?

Léteznek ma még ronda nők?

Figyelt kérdés
Hülyén hangzik a kérdés, de őszintén én kajak nem látok 1 ronda nőt se sehol, se a neten, se élőben, mert még a legundorítóbb nők is szépre sminkelik magukat meg a kötelező pushup stb... Mindenhol ez megy , vagy csak itt Magyarországon lett nagy divat ez az átverősdi? :D

2019. jan. 27. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Én vagyok rá az élő példa

Amúgy biztos vannak kevésbé szép külsejűek a környezetedben, csak nem veszed őket észre. Legalábbis szerintem aki annyira ronda, 2 kg vakolattal se lesz szép. Épp ezért nem is sminkelem amúgy magam, mert akkor nem elég, hogy ugyanúgy ronda lennék, még a fejem is ragyás lenne, így meg legalább úgy vagyok ronda, hogy a bőröm szép xD

2019. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem leszel a sminktől ragyás.
2019. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem jobban tudom, mennyire érzékeny a bőröm, mint te.
2019. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
alapban szerintem kevés a ronda vagy nagyon szép ember, átlagos van sok :)
2019. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Persze, pl.itt vagyok én.

Lehetek ápolt, jól öltözött, sminkelhetem magam, lehet normális testalkatom,ha az arcom nem szép, a kutya nem vesz észre. Ez van.

Amúgy ez pontosan így van, aki ronda, az fel se tűnik, a legtöbben meg sem látják. Na ezért nem látsz te sem csúnya nőt.

2019. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En nem vagyok randa de annak èrzem magam 😔
2019. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Mivel Európában a csehek után a magyar lányok a legvonzóbbak (értsd mi vagyunk az egyik fő ri***cnagyhatalom lásd: Sziget és társai) így nem meglepő, hogy kevés ronda nőt látsz egy átlagos napon. Főleg ha kifinomultabb körökben mozogsz (egyetem, multicég stb.) és nem a vidéki lezüllött lakótelepek között. Multikhoz alapból csak dekoratív lányokat vesznek fel a vállalati imidzs miatt, de a szépség amúgy is az okossággal párosul szóval az egyetemen a nem gyík képzéseken is ritkán látni csúnya lányt, mert a vérükben van a jó genetika és a siker.
2019. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
A ronda nők sminkkel sem lesznek szépek. Esetleg egy 2-est fel lehet húzni 4-5ösre. Ha nem tudod megkülönböztetni a szép nőket a rondától,és sminkkel át lehet vágni,az a te bajod :D
2019. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hát ez nagyon relatív dolog, mert szerintem az az Adele (énekesnő) is rettentő undorító sminkel (hát még anélkül), de több millió ember meg napi szinten rántja ki rá a brét. Na akkor most? :D De láttam már csomó olyan képet, ahol egy laikus férfi azt mondaná, hogy ezen nincs is smink, és jól néz ki, közbe meg van rajta csak direkt úgy csinálja hogy ne legyen feltűnő, és ismét csak átver... pl ez:

[link]


Szóval ez a nők nagy átverése valószínűleg, és csak akkor jössz rá hogy is néz ki valójában amikor reggel mellette ébredsz :D

2019. jan. 28. 14:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokan írták elöttem, de én is egy élő példa vagyok.. viszont nekem az alapozót se bírja a bőröm mert nagyon zsíros hatást kelt 1-2 óra után és kb a fejem tetejére állhatok akkor is... Egyik elöző válaszolót pedig megcáfolnám, ugyan szép nem vagyok, de egyetemre járok és nem az említett szakokra :)
2019. febr. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!