Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy ronda fiú vagyok, szeretné...

Egy ronda fiú vagyok, szeretnék ismerkedni fiatal lányokkal, akik nem a külsőre mennek, hol találhatnék ilyen lányokat, léteznek még egyáltalán vagy már kihaltak az ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Ronda fiú vagyok, bár már több lánynak is helyes voltam, ennek ellenére többen tartanak rondának, mint helyesnek, így ronda vagyok. Főleg a nagyszájú, nagyon szép lányok tartanak rondának. Ha van itt lány, akinek a belső számít és szeretne ismerkedni, írjon priviben!:)

2013. júl. 16. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
aha de a belsődről semmit nem írtál... csak a felszínességről, hogy ronda vagy, akkor most hogy is van ez? Aki meg rondának látja magát, és ennyire meghatja mások véleménye, az hogy akar magának párt találni?
2013. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
léteznek például ilyen a csúnya Mari
2013. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Kérek képet :D
2013. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
The teacher of.. hát te nagyon beteg vagy:D
2013. júl. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

csak szimplán unom az ilyeneket...

A közügyektől is el kellene tíltani őket de erre nem tér ki a B.T.K.

2013. júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne azzal foglalkozz hogy más mit gondol rólad! Olyan vagy amilyen vagy... Az ilyen nagyszájú lányok amm csak azért baszogatnak mert faszra éhesek csak máshogy nem tűnnek fel...:DD
2013. júl. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha vannak akik szépnek tartanak, akkor eleve nem lehetsz ronda! Ha ronda vagy akkor mindenki szemében az vagy! Olyan lányok akik ronda pasira buktak még nem fejlődtek ki az evolúció során!
2013. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!