Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sosem fogom tudni elfogadni...

Sosem fogom tudni elfogadni magam?

Figyelt kérdés

Már tiniként is azt hallgattam, hogy nem vagyok valami szép lány, most felnőttként sem sok változott.

Minimális szinten igyekszem adni magamra, ápolt vagyok, picit sminkelek is (szempillaspirál), de ennél tovább nem megyek, nem lenne sok eredménye annak se, ha 2 órát festegetném magam reggelente.

Vásárolni se szeretek emiatt, mert a ruhákat úgyis a szép nőknek gyártják.

Olyan, mintha manapság már minden tökéletes nőkkel lenne teli. Gyakran egyszerűen csak szánalmasnak érzem magam.


Megoldás?


2019. jan. 28. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenk teremtmèny szèp. Csak eppen nem a media altal az arcunkba tolt skàlàban van.

Lehrt szep es magaval ragado egy szempàr vagy egy mosoly is, nem kell tokeletes cimlaplanynak lenni.

En sem vagyok szep, megis boldogulok. Persze el kellett fogadnom egyet es mast de mar minden oke :)

2019. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 RockyCellar ***** válasza:

Az hogy mennyire vagy szép nem tudom

Küldj egy képet privátban.

Így nehéz megmondani

2019. jan. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Próbálj meg nem foglalkozni mások véleményével, tudom nehéz!

Mindenki egyedi és pont ettől szép. Magaddal kell megbékélned! :)

Ez meg hülyeség, hogy a szép nőknek gyártják, mindeniken más tetszik és más a szép.

Valakinek a karcsú másnak a teltebb alkat tetszik.

Aztán valakinek a kék, másnak meg a zöld szem.

Vagy a göndör haj és a sima.

Esetleg a magasabb vagy az alacsonyabb ember.

Gondolkozz el rajta. :)

Mindenki az egyedisége miatt szép.

2019. jan. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!