Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretek szemkontakt...

Miért nem szeretek szemkontaktust tartani az emberekkel? Hogyan javíthatok ezen?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok,kb. pár éve kezdődött.
2019. jan. 29. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Belső ellentéted van, amiről talán nem is tudsz. Valami miatt attól félsz, hogy a másik belelát a lelkedbe, amit nem kívánsz. "Titkolsz" valamit, valamiket, mások előtt.


Pszichológus talán megmagyarázza neked és segítséget is adna.

2019. jan. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hmmm régen én is ilyen voltam, aztán gimi alatt javultam ilyen téren.


Nem tudom mi lehet az oka. Van aki beszéd kozben mered maga elé ugy konnyebb mesélnie.


Nem tudom mitől lehet, foleg igy huszonévesen.


A szemkontaktus kerulese altalaban hatarozatlansagra, őszintétlenségre utalhat legalabbis sokan ennek fogjak fel.


Probalj a barataiddal, csaladtagokkal, kollégakkal beszed közben a szemükbe nézni, főleg mikor hallgatod őket. Ha nem nézel mások szemébe, úgy vehetik nem figyelsz rajuk és sertesnek vehetik. Ne mindkettobe, csak az egyikbe folyamatosan, aztan lassan valtani lehet de figyel egyszerre csak egyre.

2019. jan. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!