Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy nem veszi észre, azt...

Hogy nem veszi észre, azt hogy átvágják a fejét?

Figyelt kérdés

Kolláganőm sportot űz abból, hogy gazdag férfiakat fej meg. Kedvelem őt, és azt gondolom úgy él ahogy akar, DE! többnyire férfiak véleményét várnám hogy mi lehet az oka annak hogy egy ffi ennyire madár, vagy papucs, vagy nem is tudom mi már?


Adott a szituáció:

3 hónapja udvarolgat egy gazdag férfi a kolléganőmnek, ez alatt háromszor ment el vele találkozni, ahol semmi sem volt még csók sem. Jelét nem adta, hogy akarna valamit a férfitől, facebook üzeneteire hol válaszol, hol nem, ha találkozni akar vele a férfi, hárít. Megmpndta neki hogy nem szereti és tulajdonképpen nem mozgatja meg, szóval állítása szerint nem ámítja - amit el is hiszek, én olvastam mennyire közönyös szegénnyel.


Ennek ellenére ha elbőgi magát hogy neki ez meg az a cucc kell, a pasi egyből veszi, címére és a munkahelyre rendeltet vele különböző oldalakról ruhákat stb, hogy még csak találkozni se kelljen vele, és nem esik le szerencsétlennek, hogy nagyon durván ki van használva.


Értem én, hogy szerelem meg minden, de hogy valaki tanult ember létére ennyire nem látja a fától az erdőt, és nem látja, hogy a nő nem kiváncsi rá, mindössze annyit ír neki mindig h mit kér, amit ez a szerencsétlen minden alkalommal teljesít neki. Múltkor nevetve adta elő ebédnél, hogy több millió forintot költött rá 3 hónap alatt, annyi mindent kért.


Kedves férfiak, hozzátok szólnék, hogy mi lehet az oka annak hogy nem esik le ilyenkor a tantusz? Passzív a nő, 3 hónap alatt 3 találkozó, és az üzenetei abból állnak hogy ez meg az kell. Ennyire elvakította a férfit a szerelem? Dehát hogyan ha nem is ismeri még a nőt?



Felnőtt emberek vagyunk 40-es korosztály. És nem, irigy sem vagyok, szimplán a jelenség érdekel, mert számomra kicsit ijesztő ez az álomvilág jelleg a férfi részéről


2019. jan. 30. 07:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

mindig kettőn áll a vásár. a palácsikot is mennyire támadják, meg a hozzá hasonló aranyásókat...na de most nem jár jól vele Vajna? dehogynem...volt egy nője, akit mutogathatott...itt is erről van szó.


a kolléganőd pedig valószínűleg azt vállalja, hogy lehet az adott csávónak rajta kívül még van másik 3 hasonló nője is...

2019. jan. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

A férfi örül a nőnek, aki könnyen jön, nem igazán kell meghódítani. Szerintem az ilyen férfiak sejtik, hogy elsősorban miért van velük a nő, ez egyfajta üzlet, "ki mit ad cserébe", a férfi megjelenik a csinos nővel, cserébe a nő megkapja amit csak akar (márkás cuccok).

Ismerek én is olyat, akit úgy neveltek, hogy "ne érje be akárkivel", cserébe az illető csak anyagi javakat nézi, de ugyanakkor a teljesen tökéletes "nagy ő" akit keres, gondolom tökéleteset festettek le előtte, valahogy osse találja....

2019. jan. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
prostitúció
2019. jan. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%
Akivel ezt meg lehet csinálni, meg is kell.
2019. jan. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Nem, pont ez az, hogy a ő meg sem jelenik vele sehol, elzárkózik a találkozóktól, ennek ellenére a férfi küldözget neki mindent. Nem volt köztük még csók sem, semmi. És mikor megkérdezte a kolléga hogy miért kapja ezt a sok mindent és mi az oka az elhalmozásnak, az a válasza a pasinak hogy "Azt akarom, hogy örülj"


Ha lett volna szex, vagy járogatnának ide-oda, aztmondanám oké valószínű a férfi élvezi hogy van vele valaki, de még csak el sem megy vele. Csak ajándék ajándék hátán, annak ellenére, hogy a nő lepattintja. Egyébként jóképű férfi, nem hinném, hogy ne találna olyan nőt akinek ő kell és nem a pénze. Ahogy a kolléganő is egy dekoratív csinos nő, megtalálhatná az igazit ha nem érzi szerencsétlennél azt amit kéne.

2019. jan. 30. 08:48
 6/20 anonim ***** válasza:
47%
Embere válogatja. Én az ilyen hárító, vonakodó, nyöszögő, nyögvenyelő nőciket el szoktam hajtani. Különösképpen, ha meg is mondja, hogy nem jövök be. Olyanoknak még kávét sem fizetek, nemhogy ruhákat. Ómájgád.
2019. jan. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
mutatott 1-2 üzenetet a nő, ami kb. az adott ruha/bármi linkjéből állt, és hozzátette, hogy neki az kell. a fószer már rendelte is le neki. a 3 randinál kiválasztotta a legdrágább helyeket, én nem ítélem el, mert énis azt mondom akivel meglehet csinálni egy ilyet abba férfiasság nulla, és egy eredeti madár, mert a vak is látja hogy csak a pénze kell, így hadd tegye vele - bár hozzáteszem, nekem gyomrom nem lenne hozzá, virágcsokroknak örülnék, mert melyik nő nem, de ez sok.
2019. jan. 30. 08:58
 8/20 A kérdező kommentje:
De mit érez ilyenkor az a férfi?
2019. jan. 30. 08:58
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Magányos, kiéhezett pasik, akik a szex reményében próbálkoznak. Mivel van pénzük, ezért a pénzzel próbálkoznak.
2019. jan. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
dehát 3 hónap alatt csak talált volna olyan nőt aki lefekszik vele ingyen is, hisz mint írtam tényleg jóképű férfi. ha csak szexre menne nem hiszem hogy több millió forintot beleölt volna a dologba, és várna a nőre hónapok óta. és tényleg mint aki téveszmében él, és azt hinné vele van a hölgy, vagy én nem tudo, de fura, és a kolleginának is, mert ő sem érti a helyzetet. aztmondta, már látványosan csinálja és nagyon érezhetően, úgy hogyha barkinek elmesélné a pasi a szitut szemébe mondanák hogy aranyásóval van dolga, de ennek ellenére mégsem veszi a lapot.
2019. jan. 30. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!