Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolja sok ember ezt...

Miért gondolja sok ember ezt arról aki death metált hallgat?

Figyelt kérdés

Egészen kis koromtól nagyon szeretem a death metált és amikor megtudják ezt rólam, utána furcsán néznek rám,mintha ettől rögtön valami beteg,perverz ember lennék.

Nem értem miért határozná meg a személyiségemet az,hogy milyen zenéket hallgatok.


2019. jan. 2. 00:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem a zene határozza meg a személyiséged hanem pont fordítva. Egyébként valószínűleg csak csodálkoznak hogy egy 17 éves lánynak ilyen a zenei izlése, mivel általában korodbeliek inkább valami mainstreamebbet, csajosabbat hallgatnak.
2019. jan. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%

Én nem tudom mi az a death metál, feltételezem olyasmi kemény rockzene lehet, ahol a férfiénekes vartyog, hörög...

Te lány vagy? Mert erre célzott az 1. válaszoló. Lányként tényleg még furcsább az ilyesmi. Egy női énekessel tudnak azonosulni a lányok, míg egy férfiénekessel a fiúk.

2019. jan. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Azért néznek rád furcsán, mert ők nem ehhez szoktak, nem az ő zenei ízlésük, távol áll tőlük az undergroundi stílusú zenék!

A legtöbb ember inkább a mainstream az aktuálisan legelterjedtebb (pl. divat) irányzatot jelöli, vonalakat, zenei világot követi! Napi szinten ezt tolják a pofádba, főleg médiában!

Itt olvasható is róla: https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ke..

2019. jan. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

A hétköznapi embernek a metál=ordibálás

Tovább nem látnak

Ha valaki kedves személy,nem tudják kinézni belőle,hogy metált hallgat...És amúgy lányként se furcsa ahogy írják. Sok ilyet ismerek :)

Én is szeretem,de inkább a melodic fajtáját.

2019. jan. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%
Pontosan, ahogy írják, a metál ordibálás. :D Szerintem is.
2019. jan. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Látod? Eme illető se lát tovább :) Mily meglepő. És még büszke is rá :D

Pedig annyi alfajta van mint a nyű,csak lusták utánanézni és inkább az előítéleteikre hagyatkoznak

Még ha valakit zavar is a scream,az instrumentálok rendkívüliek és sok gyakorlást és tehetséget ígényelnek

Amiben nincs scream pl NU metal,vagy progresszív. Na meg thrash

2019. jan. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Ha már szereted, legalább azzal megtisztelhetnéd a műfajt, hogy nem hülyemagyarosan á-val írod a metal szót.
2019. jan. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

Saját tapasztalataim alapján nem "perverz", aki death metált hallgat. De az átlagnál több közöttük a negyvenkilós, acélbakancsos, befelé forduló, egy szót kinyögni nem tudó, aszociális tag.


Ráadásul eléggé sznobok is, meg vannak róla győződve, hogy csakis a Véres Taknyot Sz.rok A Füledbe nevű banda Béleső c. albuma hordoz magában igazi zenei értékeket. Minden más konformista sz.r, amit csak az "agymosott tömegemberek" hallgatnak.

2019. jan. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Nő vagyok.


Munkahelyen Strausst, Bachot, Dvorzakot, Chopint hallgatok. Hülyének néznek, sznob vagyok..


Néha elviszek egy-két kollégát haza ha lekesik a buszt.


A kocsiban kB ilyen arányban szólnak zenék: komolyzene vagy versenyművek (40%),metal szinte minden műfaja 60%.


És bírom amikor kijön a szemük, mint a csigának hogy "te ilyet is hallgatsz?!"


Nem tudják összekapcsolni. Mert aki "szép" zenét hallgat, "stréber". Aki "csúnya, hörgőst", az pedig "állat".


Az embereknek arról van a legbiztosabb véleményük, amihez a legkevesebbet értenek.

2019. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok. Zenében mindenevő, de a rock/metal áll a szívemhez legközelebb, viszont a mainstream zenét kerülöm, mert (főleg az utóbbi időben) nem sok művészit látok benne.

Világ életemben a férfi énekesekkel tudtam sokkal jobban azonosulni. (Nőket nem is igazán hallgatok, és nem azért, mert nincsenek.)

Most akkor én is beteg/perverz állat, hülye vagy degenerált vagyok? Vagy csak furcsa, amit jobb kerülni?


A saját tapasztalom az, hogy a legmelegebb szívű emberek, akiket ismertem, mind metalt hallgattak. A legértelmesebbek is. Inkább nézzenek engem is nyugodtan közéjük valónak. :)

2019. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!