Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen traumát, hogy lehet...

Ilyen traumát, hogy lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés
Fiatalon ,rossz társaságba keveredtem és annyira naív voltam,hogy pénzért bevállaltam egy kisebb bűncselekményt. Azóta közel 20 éve eltellett és más életet élek és más a személyiségem is.Megváltoztam minden téren,de nem tudom ezt feldolgozni,hogy hogy lehettem ilyen hülye naív. Van aki hasonlóan van?
2019. febr. 1. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakemberre van szükséged, ha még ennyi idő után is nyomaszt. Menj pszichológushoz.
2019. febr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Jèzus Krisztus,azèrt halt meg,hogy eltörölje bűneidet.

Ha ezt elfogadod es megbántad,eltörölve!

A tenger mèlyèbe dobja bűnöd.

Szeret tèged,vár tèged tárt karokkal ès megbocsát!

2019. febr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak mostanság jött rám nagyon,hogy már más életet élek.Előző években csak ritkán.
2019. febr. 1. 12:27
 4/5 anonim ***** válasza:
azért ez nem olyan nagy trauma. man up
2019. febr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi traumatizált téged ennyire? Az, hogy naiv voltál? Maga az általad elkövetett bűncselekmény?


Amikor át él valaki egy traumát az lelkileg nagyon rosszul érinti és a későbbi életére is kihathat negatívan. Milyen kihatása van ennek a traumának rád? Mi az amit nem sikerült feldolgozni és miért nem, mert te is írod, hogy nem nagy dologról van szó? Ha kicsit részletesebben leírnád akkor érthetőbb lenne.

2019. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!