Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan, aki nem tud...

Van itt olyan, aki nem tud feldolgozni egy fiatalon ért traumát?

Figyelt kérdés
Szociális fóbiám volt már akkor is,amikor ért ez a trauma és belementem egy hülyeségbe,amiből bűncselekmény lett.akkor még nem tudtam,hogy szoc fóbiám van és bipoláris depresszióm.Most már tudom,hogy azért mentem bele és sokszor előjön bennem és depressziós leszek. Van valaki aki szívesen beszélgetne,akit ért hasonló?
2018. dec. 5. 12:29
 1/2 anonim válasza:
Én elég rendesen traumatizálva lettem gyerekkoromban, bár én bűncselekményt nem követtem el, viszont a személyiségemre és életfelfogásomra elég komoly bélyeget nyomott.
2018. dec. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én soha nem voltam orvosnál a... dolgaim miatt, nem is szeretnék. Igazából nem is mondtam el senkinek, nem is tervezem, de ha gondolod, írhatsz, bár nem tudom, lehet hogy az én kis bajocskám semmiség a tiedhez képest, de nagyon szívesen beszélgetnék😊

15/L

2018. dec. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!