Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek az emberek ilyenkor mire...

Ezek az emberek ilyenkor mire gondolnak?! XD

Figyelt kérdés

Vannak ember típusok, akiket sosem fogok megérteni:

- Jön veled szemben az utcán, hatalmas nagy hely van, de csak azért is neked sétál, ráadásul utána nem állna arrébb, hanem azt gondolja, hogy valami kísértet vagy vagy nem is tudom, és hogy majd átsétálsz rajta!

- Egy járművön végig a végállomásig utazik, de ott áll a jármű ajtaja előtt mint egy őrző védő és az istennek se állna arrébb, amikor valaki le szeretne szállni!

- A boltban csak akkor kezdi el matatni a pénztárcáját, miután a pénztáros már végzett az áruival, és miután fizetett, nem kezd el pakolni, hanem nagyon jól úgy elbambulgat tovább!

- A vonaton ülőhelyre rakja a táskáját, és ha más le szeretne ülni, akkor fel van háborodva!



2019. febr. 1. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mintha én írtam volna ki ezt a kérsét :DDD
2019. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvannak a saját kis világukban, önzőek, vagy buggyantak. A vonatos példa lehet, hogy embergyűlölő, és így védekezik.
2019. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az XD-vel nagyon komoly hangvételű lett a kérdés.


Vannak olyan embertársaink, akiknek annyi eszük van, mint egy hangyának, egyszerűen eszükbe sem jut, hogy rajtuk kívül másokra is tekintettel kéne lenni.


Nekem a szomszédaim olyanok, hogy a kapu elé parkolnak kocsival, aztán minden 2. nap elromlik a csomagtartó és 4-en állnak neki 200 decibeles hangerővel megszerelni azt, aztán a 89. csapkodás után nagy nehezen betudják csukni a csomagtartót, de valahogy egyiknek sem jutott még eszébe, hogy:

- Ezt lehetne halkabban, nem kéne ezzel felébreszteni a szomszédokat.

- Nem a szomszéd háza előtt kéne reggel 7 órakor csinálni.

- El lehetne vinni a kocsit szervizbe.


Szóval nagyon sok primitív, 2 bites agyi kapacitású ember rohangál közöttünk. A legrosszabb az, hogy az ő szavazatuk is ugyan annyit ér szavazáskor.

2019. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezeket én sem fogom soha megérteni. Még lehetne a felsorolást bővíteni. Mire gondolhatott az az ember, aki miközben fizettem az Auchanban, (ott állt végig, a "csipogó falnál" majdnem mellettem) hirtelen, oda lépett mellém, miközben pakoltam, és belelapozott az újságba, amit már kifizettem. Közvetlenül előttem volt az újság nem oldalt, hanem majdnem a kezem alatt,oda nyúlt és elvette Nem vicc XD Megkérdeztem, hogy mégis mit csinál? Vegye le a kezét a holmimról, és mégis hogy képzelte, hogy itt nyúlkál, de még neki állt feljebb.
2019. febr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!