Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt látva mit gondolnátok a...

Ezt látva mit gondolnátok a lányról?

Figyelt kérdés

Tegnap munkából hazafelé átmentem a sorompón, de még nagyon messze volt a vonat, tehát biztonságos volt (természetesen szétnéztem :D ). Biciklivel voltam, a kormányt nem fogtam, és közben zenét hallgattam fejhallgatón keresztül.

Mi lenne az első benyomásotok, az első gondolatotok, ha ezt látnátok?


2019. jan. 17. 16:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az hogy szerintem majd egy kocsi fog elutni egyszer.
2019. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
Vonzónak tartanám és feleségül akarnám venni. Kérdező, te vagy a legjobb csaj!
2019. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
Elég bátor vagy viszont nagyon nagyon felelőtlen. Már önmagában az veszélyes ha ne adj isten elesel beütöd a fejed a sínbe aminek következtében elveszítheted az eszméleted. Úgy meg pláne ha még át is megy rajtad a vonat. Fuuu basszus.. Láttam már olyan gore videókat amelyekben simán ketté vágja az embereket a vonat. Nem szép látvány. :S Ne csináld többé pls.
2019. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
#3-as és utána lehet, hogy még életben is maradna egy ideig, miután az alsó testét leszedte, lásd liveleaks
2019. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Álljon meg a menet :D már több mint 10 éve biciklizek így.

Ha úgy érzem hogy közel a vonat, megvárom és nem megyek elébe, akkor sem ha csigabiga. Csak akkor szoktam átmenni ha nincs rendőr és láthatáron sincs a vonat, mert ez gyakran megesik.

A válaszokból azt veszem le, hogy inkább negativ gondolatot ébreszt ez a látvány bennetek :D

2019. jan. 17. 16:36
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Nekem tetszel kérdező, ez miért negatív? Pont ilyen lányt keresek, ez nálam jó pont. De nvm.
2019. jan. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Én ezt a vihorászós heherészős stílusodat nem értem, így akarsz magadnak több figyelmet, hogy menőzöl azzal, hogy lazán átmész a vasúti tilos jelzésen? Nagyon vagány vagy, mit ne mondjak. Az nem jelent semmit, hogy hány éve cangázol így, mindig történhetnek mindenkivel balesetek.
2019. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem akarok több figyelmet. És pont nem vagyok vihorászós, ezt nem tudom miből gondolod.

Szimplán így szoktam tekerni(egyik oka pl az, hogy nem szeretem a kesztyűt, és a zsebemben van a kezem, hogy ne fázzon), és onnan jutott eszembe a kérdés, hogy a kocsikból elég csúnyán szoktak nézni, és érdekel ki mit gondol erről.

2019. jan. 17. 16:46
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Magasról leszarom.
2019. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Miket gondolnék?

Miért néznek csúnyán a kocsikból?

Azt hogy veszélyes vagy magadra és mivel azért mégsem esel pofára (= rossz példa vagy) másokra is. Egy dolog az úton ami hirtelen kerül oda, vagy nem látod, vagy esetleg egy hirtelen behatás pl.: labda, duda stb. gyorsan eldöntheti a további életedet. :/


Tipp:

A jól vezető sofőrök akkor kezdenek el veszélyessé válni, amikor már nagyon nagy a rutinjuk, ezért hajlamossá vállnak kevésbé odafigyelni.

Szóval ha már így tekersz akkor legalább figyelj oda rendesen! Nehogy egy francos kesztyű miatt törd ki a nyakad :D

F/20

2019. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!