Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek ennyire érzékeny?

Figyelt kérdés
Tudom sokan kedves tulajdonságnak tartják, de néha elég kínosan érzem magam, mert nagyon könnyen elérzékenyülök vagy meghatódok. Pillanatok alatt könny szökik a szemembe, de persze ezt nem zokogásnak kell érteni, csak két-három legördülő könnycseppnek. Nem ért ez miatt negatív megítélés, legalábbis velem szemben, de mégis annyira zavarba jövök amikor ez megtörténik. Mit tehenék, hogy ne legyen ez annyira jellemző rám? 26/N

2019. febr. 4. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nem tudom, hogy mit lehetne tenni, max annyit tudsz tenni, hogy elfojtod.
2019. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, szerintem még pozitív is, mert kifejezi, hogy örülsz annak ami történt, amit kaptál. Ezt pedig sokan nehezen fejezik ki.
2019. febr. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, olyankor nem vagyok úgymond szégyenlős, ha valóban történik valami boldog vagy megható dolog. De néha mondjuk mutatnak nekem egy kisállatos videót és képes vagyok könnyezni :) Amikor azért ennyire nem lenne indokolt egy ennyire érzelmes reakció.
2019. febr. 5. 10:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Ekkor se ciki szerintem. Miért érzed kínosnak? Van valami konkrét oka, vagy csak simán félelemből?
2019. febr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!