Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek kiegyensúlyozott...

Hogyan legyek kiegyensúlyozottabb? 18/l

Figyelt kérdés

Eléggé önbizalomhiányom van amit tudnék orvosolni de leginkább csak akkor ha majd hónapok elteltével elérek pár dolgot ami nagyon büszkévé fog még tenni.

A családomra sem számíthatok úgy ahogy szeretném, pedig még kb két évig itthon kell élnem, és szomorúvá tesz hogy nem számíthatok rájuk 100%ban és általában kritizálnak.

Jelenleg barátaim nincsenek, csak egy olyan “barátnőm” akivel a suli miatt vagyok jóban de tudom hogy nem vagyunk igaz barátnők.

Párkapcsolatom van de mivel nem vagyok megelégedve magammal ezért sem tudom bele tenni magam teljesen a dologba úgy ahogy kéne hogy jó legyen.


Szeretnék mindezek ellenére is egy nagyon jó kedvű, szerethető, beszédes (jelenleg elég zárkózott vagyok), kiegyensúlyozott, magabiztos fiatal nő lenni. De jelenleg nem tudom hogyan induljak el a változás útján.

Érthetően csak így tudnék az életem minden területén jobban teljesíteni.

Nagyon köszönöm annak aki ellát hasznos tanácsokkal!:)

18L



2019. febr. 6. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Járd körbe a világot, attól majd magabiztosabb leszel!
2019. febr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dikaz válasza:

Szia!

Első körben mivel 18 vagy, még nagyon sokat fog változni a felfogásod és értékrended, de amit most elkezdesz az nagy hatással lesz rád a következőkben.

Szerintem az önbizalom hiányra jobb orvosság nem kell mint a sport, nemcsak az önértékelésed javítja hanem az egészséged is. A másik lehet egy hobbi, teljesen mindegy mit választasz, az a fontos,hogy beletudj merülni. Kikapcsol, feltölt, és ha jó vagy benn az önbizalmad is növeli. És a legfontosabb, sose hagyd, hogy mások a negatív megjegyzéseikkel kizökkentsenek bármiről legyen szó! Az egészséges és céltudatos embernek van önbizalma.

2019. febr. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!