Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a Tinder streame...

Mit gondoltok a Tinder streamerekről?

Figyelt kérdés

A magyar Twitch nevű streamer oldalon egyre több az olyan ember, aki azt mutatja több száz embernek, hogy ő társkeresőzik. Mutogatja a lányokat, és a közösségével röhög a csajokon, a ducikat Sertésnek hívja, az átlag alattiakat pedig mint tárgyakat: "EZ mi a jó..."

Nem reklámozok, így nem írok le konkrét streamert, de aki esetleg látta őket, az írja le légyszíves a véleményét, mit gondol erről?



2019. febr. 7. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magát a Tindert is elég gáznak tartom, de amit leírtál erről a streamerről (aki amúgy pontosan kicsoda?) az is elég gáz.
2019. febr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Áron141
2019. febr. 7. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Wow, azt hittem más emberről van szó. Bár én Áront nem nézem, volt, hogy néztem kicsit, de Rubent szoktam és nem sok infót tudok Áronról.

Ő amúgy mivel foglalkozik? Mármint egyetemre jár/járt vagy dolgozik vagy mi ?

2019. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

De szerintem nem helyes, hogy ilyet tesz Oké, hogy tinder, fenn vannak a lányok rajta, így aki tinderen fenn van láthatja a lányokat, de szerintem nem kéne stream-ben mutogatni és főleg így beszélni róluk, főleg, hogy ki lehet klippelni vagy képernyőmentést csinálni róla. Nem hiába olyan a tinder, hogy csak regisztrációval lehet fenn lenni.

2019. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!