Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A temetkezési cégeknél miért...

A temetkezési cégeknél miért bánnak ilyen undorítóan a gyászoló családtagokkal?

Figyelt kérdés

Nagymamám megkért, hogy keressek egy megbízható temetkezési céget, nagypapám temetéséhez. Az ismerősök és rokonok, nem tudtak ajánlani egyet sem, mert nem voltak egyikkel sem elégedettek. Végül interneten kerestem, telefonáltam, érdeklődtem, és a temetőket is felhívtam.

Minősíthetetlen hangnemben beszéltek velem!

Egy cég kivételével, ott egy férfi kedvesnek és segítőkésznek tűnt, ezért elmentünk a nagyival a VII. kerületi irodába, közel a Keleti Pályaudvarhoz, de ott egy hölgyet találtunk, aki ugyanolyan undok volt, amilyen a többi. Lekezelő stílusban beszélt velünk és valószínű, hogy csóró embereknek nézett, mert erőszakosan ránk akarta sózni a legolcsóbb megoldásokat.

Végül nem tudtunk semmit elintézni, mert nem volt nálunk nagyobb összegű készpénz, előlegre. Érdekes, a kedves férfi a telefonba azt mondta, hogy nem kell előleg, és készpénz sem, mert a teljes összeget banki utalással kell majd előre kifizetni. A hölgyemény viszont a kisujját sem akarta megmozdítani, a pontos árakról nem akart tájékoztatni, amikor megtudta, hogy nincs nálunk készpénz.

Mindenhol ilyenek?

A nagyi végül megrendelte egy temetőnél a temetést, de ott sem voltak kedvesebbek.



2019. febr. 8. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen más a tapasztalatom.


Őszinte részvétem :(

2019. febr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én lakom ott is van ilyen, 3 temetkezési cég van, az első ami már régóta működik ott ugyan olyan lekezelőek, temetés után meg hívják a halotti tora őket főnök is ott van és le isszák magukat, csúnyán viselkednek és beszélnek,ordítanak de még mindig megy nekik.

Második cég azzal sokan meg vannak elégedve, akár gazdag,szegény vagy kedvesek veled de tényleg nagyon megértőek és segítőkészek, nagyon sok ember úgy tartja hogy ők itt a legjobbak és igazuk van,nagyon is megy a cégük.

Mostanában alakult egy másik arról nem sokat hallottam de azt mondják azok sem bánnak szépen veled, szóval lehetséges hogy be is csődöl.

2019. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!