Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 111-es iq-val már okosnak...

111-es iq-val már okosnak számitok?

Figyelt kérdés

Nem rég lelett mérve az iq-m, és 111-es lett! És nem interneten mértem le! Tudom az okosság nem az iq-tól függ! De ez már egy jó szám?

16/F



2019. febr. 9. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Egy kicsivel az átlag fölött, de ez semmit nem számít.
2019. febr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Hol mérték?
2019. febr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
szó szerint semmit nem jelent. volt egy gyerek aki azzal dicsekedett h 120 as iq-ja van és fákat ölelgetett meg behugyozott osztálykiránduláson 14 évesen.
2019. febr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy meg pszihologus mérte az iq-m! De mi akartuk le méretettni!
2019. febr. 12. 20:36
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem jelent semmit, talán gyorsabban reagálsz bizonyos dolgokra az életben mint egy átlag ember, de ha buta vagy (nem tanult) akkor csak annyit fog jelenteni, hogy gyorsan szúrsz el valamit. :P
2019. febr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az iq nem egyéb, mint probléma megoldó képesség. Logika. Kell hozzá tudás (gyakorlati és elméleti is) hogy érjen valamit. Egyébként nem lesz több lehetőségnél.
2019. febr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Vree ***** válasza:

Nyugodj meg, hejes irrás alapján pontatlan az az érték xD


Anno nekünk is hasonló korban 130 fölötti értékek jöttek ki (egyik jól tamuló matekos osztálytársamnak még 170 is! XD) - akkor még a sorkatonai felmérés (18 év) előtt mérték. Ennek egyszerűen annyi volt a titka, hogy főképp matematikai-logikai feladványokból áll rendszerint egy ilyen teszt, és a matek szakos érettségi előtti gyerek agya már be van ezekre gyakoroltatva. Szó sincs zseinalitásról. (170 iqs társam amúgy nem sokra vitte (programozó matematikus lett később, de csak mint alkalmazott), mert a matek elmélethez volt ugyan érzéke, de a kapcsolatokhoz, üzlethez nem, meg kedve sem - ezt ugye a teszt nem mérte...:D na kb ennyit ér az “iq” és a problémamegoldó készség ilyen mérése...


Nyugodtan örülj a pontszámodnak, csak annak is legyél tudatában, hogy ez csak annyit ír, mint egy jól megírt dolgozat és ennyi.

2019. febr. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem is 130 feletti iq jött ki, még mensa teszten is, de meg kell hogy mondjam, hogy mások sokkal jobban boldogulnak az életben, mint én.

A munkahelyen megkapom a legnehezebb feladatokat, mert én vagyok az egyetlen, aki megcsinálja őket, de a fizum nem sokkal több, mint másoké, és a hétköznapi dolgokban nagyon le vagyok maradva másokhoz képest, hiába van több diplomám. Ráadásul a hétköznapi fecsegés untat, és emiatt szociális téren sem jeleskedem.

Szóval szerintem nem ér sokat az ilyen teszt, mert nem ettől leszel sikeres. Persze lehet neki örülni, de ennyi.

2019. febr. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi 9.-ben keztünk úgy, hogy matek tanár egyből IQ tesztel kezdett, hogy lássa kitől mit várhat. Nekem 114 jött ki ami ugye egy picivel az átlag fölötti.


Tudom, ez kicsit nagyképűen fog hanzani, de nálam ez nagyon reális a való életben. Azt nem állítom, hogy zseni vagyok, mert a szerzett tudásom az pont annyi mint bármelyik érettségizetté, de a problémamegoldó képességem, és logikám messze átlag feletti. Olyan dolgokban meglátom az összefüggést és a megoldásokat, hogy mások csak értetlenkednek.


Szóval nálam szerintem reális, hogy átlag feletti.

2019. febr. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

114gyel? 😂

Az még a retardált kategória 😂😂

2019. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!