Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nálatok honnantól számít...

Nálatok honnantól számít valaki ribinek?

Figyelt kérdés

Olyan mintha minden második csajra ezt a jelzőt aggatnák néha ok nélkül. Volt egy csaj, akit tök jól ismertem, kedves, aranyos volt, még kisugárzásából is ez jött le nekem, egy fiú ismerősöm bepróbálkozott nála, aztán mikor visszautasította, azt mondta, hogy 'amúgy is csak egy ribi, egyszerre jó lett volna azért'. A haverjai meg jót nevettek ezen.

Most csak engem döbbentem meg, hogy a fiúk hogy tudnak beszélni így lányokról? Engem ez mindig elszomorít, hogy valószínűleg én is, meg a többi lány is csak ennyit ér a fiúk szemében. Valami, amit meglehet dugni, ha meg nem is sikerül akkor ő a rossz, ha igen, akkor is egy ribi, ha meg másnak sikerül akkor még nagyobb.

Sokan azokra a csajokra is ezt a jelzőt használják, akik magabiztosak.

A ti szemetekben ki számít annak?



2019. febr. 9. 16:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%
így van. csak ennyit értek. a nő tudja már hol a helye.
2019. febr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Te most komolyan az ilyen szánalmas, pattanásos kis lúzerek véleményét meghallod? Az ilyen kis férgek az én szememben semmit sem érnek, így teljesen mindegy, hogy mit gondolnak a világról (bár a legtöbb nem képes a gondolkozásra sem, mivel agyhalott amőba).
2019. febr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
megjött a white knight.
2019. febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Hát nekem ez jutott eszembe először :D

[link]


Mellesleg, nyilván nem ettől lesz ri***anc egy lány. Ez max a srácot minősíti, hogy eszébe sem jut, hogy esetleg ő rontott el valamit vagy csak simán nem találta szimpatikusnak a lány .

2019. febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
igazából ott kéne nézni a problémát mikor az ilyen "lányok" instagramon pózolnak,minden második szavuk az h gci. cigiznek,isznak és kommentekbe irják egymásnak h jajj krvám stb. aztán sírnak h depisek. amint tudják megcsalják azzal akivel vannak mivel "Megtehetik". nem kell csodálkozni ezen hogy nem csípik őket.
2019. febr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

1-es: és mégis hol a helye? Miért érzed magad felsőbbrendűnek bárkinél, csak mert neked lóg valami a lábad között?

Mondjuk nem hiszem, hogy sok nőhöz lehetett közöd.


2-es: Az a baj, hogy csak ilyeneket hallok. Meg mindenhonnan az folyik, hogy sok tiniribi. Mintha az ország legnagyobb problémája az lenne, hogy egy lány kivel fekszik le, meg nem is értem, hogy milyen jogon rendelkezünk más teste felett. Ha amúgy kedves, jószívű és nem kell kapcsolatba lennem vele, akkor miért zavarna? Az én szememben a szexuális élményeitől még nem lesz valaki rossz ember.

2019. febr. 9. 16:25
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
idióta feminista vagy :D helyedre!
2019. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Fejtsd már ki és ne csak szavakkal dobálózz, mert így még komolyan se tudlak venni. Nem, nem érzem magam ettől feministának, meg idiótának sem, csak mert feltettem egy kérdést.

A helyemen vagyok.:)

2019. febr. 9. 16:32
 9/16 anonim ***** válasza:
Ő csak unatkozik ugye tudod? :D
2019. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%
te is ez a típus vagy akit ler1bancoznának sokan. és jól is teszik! nem azért szoktak rbancozni mert magabiztos mg ilyen szrságok. egyszerűen azért mert egy irritáló kis szr. na és innentől elég is volt. jó nagy pofon az kéne neked :D rbanc
2019. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!