Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nálatok honnantól számít...

Nálatok honnantól számít valaki ribinek?

Figyelt kérdés

Olyan mintha minden második csajra ezt a jelzőt aggatnák néha ok nélkül. Volt egy csaj, akit tök jól ismertem, kedves, aranyos volt, még kisugárzásából is ez jött le nekem, egy fiú ismerősöm bepróbálkozott nála, aztán mikor visszautasította, azt mondta, hogy 'amúgy is csak egy ribi, egyszerre jó lett volna azért'. A haverjai meg jót nevettek ezen.

Most csak engem döbbentem meg, hogy a fiúk hogy tudnak beszélni így lányokról? Engem ez mindig elszomorít, hogy valószínűleg én is, meg a többi lány is csak ennyit ér a fiúk szemében. Valami, amit meglehet dugni, ha meg nem is sikerül akkor ő a rossz, ha igen, akkor is egy ribi, ha meg másnak sikerül akkor még nagyobb.

Sokan azokra a csajokra is ezt a jelzőt használják, akik magabiztosak.

A ti szemetekben ki számít annak?



2019. febr. 9. 16:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem, még sose hívtak így, legalábbis nem tudok róla.:D Meg okot se adtam rá sose, úgyhogy mellényúltál.

Viszont most már belenyugodtam, hogy az emberek nagy része csak debilis, és ezzel sajnos nem lehet mit kezdeni.:D

2019. febr. 9. 16:43
 12/16 anonim ***** válasza:

Aki erkölcsileg egy nulla és a hűségesség leghalványabb jele nincs meg benne, továbbá kirívó és feltűnősködő a viselkedése az öltözködése és a közösségi oldalakon való megnyilvánulása, számomra ezt jelenti a ri*anc.

Az hogy sok trash surmó a saját ostobasága miatt a "nem kedvelem azt a lányt" szinonimájaként használja attól még nem lesz senki ri*anc.

2019. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert a legtobb nö tenyleg az és megérdemlik ezt. En nem sajnalom oket.
2019. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
A legtöbb nő nem az, max a feltűnőbbek, ezért érzékeled a legtöbbet annak. Persze ennek a férfi megfelelőjét sose csesztetik, hogy basszus fiam nem kéne, heti rendszerességgel szerezni nemi betegségeket. Aki meg nem látja,hogy van ilyen kettős mérce a társadalomban az nem is akarja látni, és ezt bármilyen ideológiától függetlenül mondom.
2019. febr. 9. 17:51
 15/16 anonim ***** válasza:

A sracok pontosan azert ribiznek le egy lanyt, mert serti az egojukat, hogy visszautasitja oket a csaj (ld.az altalad emlitett fiu). Ilyenkor jon mèg hozza az a gyerekes es onerzetes maszlag, hogy "jaj, egyebkent is csak megdugni akartam". Hat ennek se legyen soha baratnoje :D Az exnoket is szoktak ribizni.

A lanyok pedig altalaban azert mondjak ezt a kedves jelzot, mert jobban nez ki naluk a masik. (De szokas baratnok kozott is poenbol, de sosem ertettem, mire jo. )

2019. febr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én akkor mondanék vkire ilyet, ha:

- nagyon közönségesen öltözik és viselkedik

- minden nap mással dug

- játszik vkinek az érzelmeivel


Mondjuk a példára rátérve: ezeknek a típusú pasiknak a csaj r...c akkor is, ha elmegy vele, de akkor meg főleg, ha nem :D.

2019. febr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!