Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme élnem ha életképtel...

Mi értelme élnem ha életképtelen vagyok és ha magamra maradok akkor nem fogok boldogulni és úgy is annyi lesz nekem?

Figyelt kérdés
Most még itthon lakom csalàdal csak azért nem pusztultam el még. Nem tudok baràtkozni nem tudok tàrsasàgi életet élni. Nem tudok pàrt talàlni magamnak, sose volt baràtnöm. Nem tudok munkahelyeken megmaradni. Nincs jó végzettségem mivel mindig is rossz tanulo voltam, buta voltam a tanulàshoz. Szoval csak fizikai munkat tudok vegezni max, keves penzert. Szoval ha magamra maradok majd nem lesz annyi fizetesem hogy megeljek tok egyedul. Mar pedig egyszer be fog kovetkezni az hogy magamra maradok. Raadasul mar kozelebb vagyok a harminchoz mint a huszhoz. F

#élet #Kilàtàstalan
2019. febr. 9. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindig van járható út, csak fel kell fedezni...
2019. febr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Itt nincs, nincs megoldas.
2019. febr. 9. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Akkor rajtad csak az öngyilkosság segíthet.

Pl: ne igyál ne egyél , begyógyszerezés.

2019. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló a helyzet nálam is, annyi különbséggel, hogy jó tanuló voltam és sikerült viszonylag versenyképes fizetésű álláshoz jutnom, de így se vagyok eleresztve... Szociális kapcsolatom kb nulla, szüleimen kívül nincs senki, akire számíthatnék. Nem nagyon látom így értelmét bárminek is. Na de majd lesz valahogy.


23/L

2019. febr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En szivesen beszelgetek veled ha akarsz. Meg a 4es valaszoloval is. Ugyanez a szitu nalam is
2019. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezaz ezeket ismételgesd és változás lesz... ja? Nem!


Akkor netán az ellenkezőjét kezd el magadnak mondogatni... veszteni nem fogsz semmit, csak nyerhetsz.

2019. febr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Furcsa, hogy hányan vannak még így.

Ez szomorú. Ha gondolod írj! :)

2019. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!