Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az önbizalom hiányos fiúk...

Az önbizalom hiányos fiúk nagyrésze miért teszi ezt?

Figyelt kérdés
Akárhány fiút megismertem, és önbizalomhiányos volt, és ezt azzal álcázta (?nem is tudom mi a megfelelő szó) hogy magabiztosnak adta elő magát, de egyáltalán nem rejtette és titkolta el hogy hogyan érez magával kaocosltaban
2019. febr. 11. 02:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kifelé magabiztosságot akart mutatni, akkor eltitkolni igyekezett.

Gondolom csak közelebbi kapcsolatban nyílt meg annyira (csak négyszemközt) hogy önmagáról való érzéseiről beszéljen.

Gondolom tapasztalat, hogy megpróbálnak erősnek látszani, mert a gyengéket lenézik, elnyomják... Sokan palástolják ilyen viselkedéssel. Én azt is annak tartom, aki másodpercenként keres valamit, amin nevetgélni lehet.

2019. febr. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Van azért némi logikai bukfenc a történetben. Ha valaki félénk, önbizalomhiányos az NEM TUD magabiztosságot elszínészkedni 5 percre sem. Mert ha tudna, akkor simán lehetne magabiztos 0-24-ben is.
2019. febr. 11. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sokszor tapasztaltam, hogy az emberek tudnak ilyen téren színházasdit játszani, ez sekm fekete-ehér, valakinek megy a harsányság úgy, hogy belül retteg.
2019. febr. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet színlelni a magabiztosságot, tudom én is valamennyire ezt teszem, bár én nem tudom, igazából realista vagyok. Egy senkinek érzem magam, mert az is vagyok és igen nem titkolom, ha szóba kerül, de amúgy nem olvasod le rólam külsőről, sőt azt hiszed, hogy beképzelt és lenéző vagyok, még talán azt is, hogy ilyen "alfa” féle rosszfiú :D. Hogy miért? Azért mert a nőknek imponál :D csak ne keljen megszólalni, na meg nem akarok lúzer, kitaszítottja lenni semmilyen társaságnak és igazából így érzem jól magam, férfiasan viselkedve, még ha a szorongás néha közbe is szól. Egy férfinak magabiztosnak és erősnek kell lenni, nem szabad sírni például, a férfiszerepnek sem olyan könnyű mindig, tökéletesen megfelelni, mint hiszitek.
2019. febr. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Főleg fiatalabb korban mindenki meg akar felelni a "normának". Ha látják rajtad, hogy picit más vagy mint a többi pl érzékenyebb, akkor ezt ki fogják használni. Gondolj a gyerekkori kötekedésekre. Ha látják rajtad hogy sebezhető vagy akkor azonnal szúrnak. Ahogy az ember felnő vagy megmarad az a stílus hogy nem engedi meg továbbra srmis hogy gyengének tűnjön, vagy jön a totál leszarom elmehet mindenki melegebb éghajltra. Az utóbbi azért rosszabb mert egy párkapcsolatba is nehezebben tud az illető belevágni
2019. febr. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem mindegyikre igaz.. legalábbis én nem álcázom magam, sőt ha nagy ritka chatelek lánnyal (ami azért NAGYON ritka, soha nem volt barátnőm :'( ) vagy akárki mással, én mindig a rosszal kezdek.. És mivel tudom hogy sose érek majd fel másokkal igy csak a rosszat látom magamba, a magabiztosság eljátszása azért jó mert a sok lány a beképzelt nagyképő önbizalommal teli fszkalapra hajt, amilyen én nem vagyok, és soha nem is akarok lenni! Csajozási trükk szerintem.
2019. febr. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!