Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van aki le tudta küzdeni,...

Van aki le tudta küzdeni, hogy ne foglalkozzon mindenki / mások véleményével magával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sajnos mindig azt figyelem ki mit reagál rám, a tetteimre, ismeretlen emberek véleménye is el tud bizonytalanítani.


Van aki valamilyen pozitív gondolattal, hozzá állás változással ki tudott ebből lábalni magától?


Sajnos nagyon rámegy a kedvemre, önbizalmamra, társasági életemre


Megköszönöm ha lesznek valami jó tippek 🙂


19/l



2019. jan. 17. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Nagyjából igen, de bennem egy idő után magától fordult át, mikor munkahelyen a főnök megpróbált túlhajtani több, mint fél éven keresztül. Akkor bennem egyik nap kattant valami, és azóta nagyon könnyen érdekeltségen kívül helyezem az olyan dolgokat, amik lehúznak. Legalábbis egy jó erős részét.

24

2019. jan. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én nem leküzdöttem, engem sosem érdekelt. Meghallgattam, biztos voltak bennük igazságok, de nem függtem sosem a véleményektől. Bármilyen egyszerűen is hangzik, és nehéznek tűnik, de le kell szrni. Hát mi mást tudsz? Elrontod emiatt a saját kedved? Annyit nem ér:) 19l
2019. jan. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, ez itt nem a politikai kategória, de vegyük például az aktuális miniszterelnököt: kap hideget-meleget mindenhonnan, mégsem zavartatja magát, hanem teszi a dolgát. Ha bárki képes lenne kibillenteni, az a gyengeség jele lenne.

Az nem feltétlenül baj, ha odafigyelsz mások véleményére és nem vagy önfejű, vagy makacs. Ez épp azt bizonyítja, hogy nem vagy egy érzéketlen, befelé forduló típus, aki utálja az embereket és minden (akár építő) kritikát támadásnak vesz. Viszont te nyilván átestél a ló túloldalára és akkor is el tud valaki bizonytalanítani, ha 100%-ig biztos vagy az igazadban. Ilyenkor ne hagyd magad! Állj ki magadért, vagy a véleményedért. :)

2019. jan. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Összesen körülbelül mondjuk hat ember van, aki érdekel, hogy mit gondol rólam, de az ő véleményük sem lesz sosem fontosabb számomra ebben a kérdésben, mint a sajátom. Nem tudom pontosan, hogy értem el ezt a mentalitást, egyszerűen csak egy ponton belefáradtam, hogy folyton megfeleljek az elvárásoknak, és rájöttem, hogy bármilyen klisé is, mégiscsak egy életem van, azt pedig úgy akarom élni, ahogy nekem tetszik. Azt hiszem az egész elhatározás kérdése. Ha eleget hajtogatod magadnak, hogy nem érdekel mások véleménye, és eszerint is cselekszel, akkor egy idő után te magad is elhiszed, hogy igaz. Persze, elsőre nehéz, de megéri. :) Hajrá!
2019. jan. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Nekem sem sikerült még ez sajnos... 18/f
2019. jan. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az a gond, hogy nincs önbizalmad és meg akarsz felelni mindenkinek ,de mindenki nem fog szeretni ezt fel kell fogni.mindig lesz aki kedvel vagy aki nem kedvel egy a lényeg legyen olyan akiben megbízól ês a legfontosabb , hogy csinálj valamit nagyon jol amitől önbizalmad lesz ez utána kihat mindenedre és mindenben sokkal jobbnak fogod érezni magad.
2019. jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Bocsi a gyenge mondat szerkezetért kutya futtában irtam sok sikert.
2019. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Csak sajnos jelenleg barátaim sincsenek mert nem a megfelelelő emberekkel vettem eddig körbe magam 😕 családomból legalább tudok számítani 4-5 emberre

2019. jan. 18. 11:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogyne. A kor előrehaladtával vagy egy roncs leszel, vagy megunod és elkezded lesz*rni.

Semmi segítségem nem volt, soha, semmiben. Kiváltképp lelki téren. Huszonpár évesen már eljutottam arra a szintre, hogy egyszerűen meguntam más emberek véleményétől függeni, mert csak rossz származott belőle. A fejedben kell átkattintani a kapcsolót, és ezt csakis te tudod megtenni. Ne külső csodát várj - tedd meg, saját magadért. Akkor ér is valamit.

Amúgy amikor elkezdtem tenni magasról mások véleményére, hirtelen megugró önbizalmam nyomán mindenki elkezdett észrevenni és lepacsizni velem. (Más kérdés, hogy addigra már késő volt és nevetve lepattintottam a többséget, csak a legérdemesebb alakokat tartva meg, mert megtehetem - ha egyedül maradok, akkor is. Nincs semmi bajom az egyedülléttel. Jobb, mint moslékkal körbevenni magam.)

2019. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Leszarom, vagy jól leosztom a búsba a véleményezőket.
2019. jan. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!