Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezhet az, hogy hirtelen...

Létezhet az, hogy hirtelen eszembe jut egy ember akkor ő is gondol rám erősen?

Figyelt kérdés

Majd egy párnap múlva felkeres, ti nem tarjátok ezt furának? Amikor a nagy semmiből 1 napon keresztül kattog rajta az agyam, majd párnap múlva meg megkeres? Higyjétek el, nem volt előzménye, csak úgy zsupsz a semmiből eszembe jutott, utána meg 2x felkereset (fura viselkedéssel) lehet ő is érezte amit én éreztem? Mit gondoltok? Tényleg nem vicc, szeretném ha normális válasz érkezne, hogy ti mit gondoltok róla, ez véletlen, vagy ez igazi ezotériai dolog? Nem hiszek ezotériába


Köszönöm



2019. febr. 11. 04:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Ez telepátia. Hiába nem hiszel benne, attól még tapasztaltad is.
2019. febr. 11. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ahaa.. köszönöm, még várok válaszokat.
2019. febr. 11. 04:52
 3/12 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló, többször is

Pl baratnomre gondoltam erősen, csak úgy beugrott. Nem kerestem fel és ő sem engem. Konkrétan azért, mint később kiderült mert abban az időpontban autóbalesetet szenvedett(túlélte)

Vagy amikor hirtelen bevillant egy ismerősöm és azon gondolkodtam mi lett vele, és aznap rámírt, vagy a napokban pont osszefutottunk(egyeztetés nélkül)

Nem tudom ez hogy működik, mitől lehet, de Einsteint idézném:

,,Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, hogy a világon semmi sem varázslat. Vagy pedig abban, hogy a világon minden varázslat.’’

N

2019. febr. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor velem is ez történhetet?
2019. febr. 11. 07:28
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Statisztikailag van esély rá, most bejött.

Ha leírnád, hogy mikor ki jut eszedbe és csinálnál belőle egy alap elemzést, rájönnél, hogy véletlen

2019. febr. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Lehet veled is ez történt :) én sem hiszem kimondottan Istenben vagy az ezoteriaban

De van véletlen, hatodik érzék és ezer megmagyarázhatatlan dolog :)

Az ilyesmi is ebbe a kategóriába tározik szerintem

2019. febr. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nos.... Én sem hiszek az istenbe, meg az esti mesékbe stb. Ateista vagyok, nekem fura volt. Lehet véletlen volt. 🤔🤔
2019. febr. 11. 07:51
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is volt olyan hogy gondoltam valakire és találkoztam vele utána:) ez ilyen vonzás féle dolog:))
2019. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
L. Vasziljev professzor könyvet is írt, Telepátia (1964) címmel. Tapasztalatom szerint a telepátia létező jelenség. A tudomány még nem tudja hogyan működik. Már nem tudom melyik könyvben olvastam egy logikusnak hangzó feltételezést a működéséről. Miszerint a gondolatok és érzések kémiai reakciók millióit indítja el a testünkben, amely reakciók épp úgy bizonyos fajta elektromágneses sugárzást bocsátanak ki mint mondjuk az égés. És ezt a sugárzást egy másik élő szervezet fogni is képes. Vagy ez, vagy más magyarázat biztosan van a telepátiára. A régi korok emberei számára is varázslat lenne például a mobiltelefon. Pedig varázslat nincs, csak még nem ismerjük a tudományos magyarázatot mindenre ma sem.
2019. febr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Semmi misztikus nincs ebben. Sok ember sokszor gondol a neki kedves emberekre. Aki meg még kedvesebb, azt időnként meg is látogatja.


Mi van ebben olyan fantasztikus? Naponta több százezer emberrel történik ilyesmi.

2019. febr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!