Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátnőm úgy csinál mintha...

A barátnőm úgy csinál mintha hirtelen jó ember lenne?

Figyelt kérdés
Ez nem új mert az elmúlt években folyamatosan változott most meg már rá sem ismerek, nem hagyja hogy káromkodjak, nem jön velem inni, a dohányzásról leakar szoktatni és azért vagyok kiakadva mert ő eddig se vett részt bennük mikor csináltuk, de legalább nem volt ellenük.
2016. dec. 28. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet történt valami a családjában vagy az ismerős körében és nem akarja hogy veled(/veletek?) is történjen valami. Vagy csak rájött az hogy mindenképp megakarja a világot váltani és veletek kezdi. De szerintem ha zavar téged beszéld meg vele, hamarabb rájössz mi baja minthogy itt fel teszed kérdésként.:)
2016. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán több esze van, mint neked? Nem tudom, csak kérdezem.
2016. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nos mivel se őt se engem nem ismersz, mi alapján gondolod, hogy több az esze?
2016. dec. 28. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Az alapján, amiket leírtál, felelősebb gondolkodású nálad, hiszen az egészségedet próbálja védeni, ha már te nem teszed.
2016. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!