Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány nem szereti a...

Ha egy lány nem szereti a drága dolgokat, önbizalomhiányos?

Figyelt kérdés

Ha egy fiatal (25) lány nem szeret vásárolgatni, pénzt költeni, drága dolgokat venni, pedig lenne rá keret, önbizalomhiányos?

Ha turiban veszi a ruháit, nem költ sminkre, olcsó drogériás kozmetikumokat vesz...


2019. febr. 11. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy. Csak normális.
2019. febr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Egyszerűen csak nem követi a birkanyájat és ez becsülendő.
2019. febr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Rám is igaz a leírás, és önbizalomhianyos vagyok. Viszont nem gondolnám hogy a kettő között összefüggés van :D

Én szimplán nem szeretek költeni, és mivel vegan szappant és sampont használok csak, így a kozmetikum sem túl drága nekem

Ruhákból.. a mai divat némelyik darabja számomra viselhetetlen, turiban(Háda) meg van szinte minden, jobban szeretem.

21/L

2019. febr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem atlagos onbizalmam van, de nem szeretem a draga dolgokat, ekszereket draga autot, nem igazan vagyok oda ertuk. Ruhakbol el vagyok az olcsobbal nem markazok. Szerintem nincs osszefugges
2019. febr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Hogy hoztad össze, hogy ez a kettő összefügg? Ez félelmetes, ha látsz ebben logikát.
2019. febr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Inkább az az önbizalom hiányos, aki drága cuccokkal akar mindent kompenzálni.
2019. febr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok ellen példának.

Önbizalomhiányos vagyok és megfelelési kényszeres. Ezért sajnos elég sokat költök. Köröm, haj, kozmetikus. Sminkelni nem tudok így dekor kozmetikumra nem költök. Viszont ruhára igen, turiban nem vásárolok, mert itt a kilós háda nagyon drága és a minősége katasztrófa. Orsay, h&m, f&f ilyenek jönnek szóba.

2019. febr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora hülyeséget :D Magamból kiidulva pont, hogy van elég önbizalma ahhoz, hogy ne kelljen ilyenekkel kompenzálnia, plusz mások a prioritásai.
2019. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az orbitális nagy baromságot honnan kukáztad ki? Épp, hogy fordítva!
2019. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában fordítva szokott inkább lenni :)
2019. febr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!