Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gimis lányok! Ti átlagosan...

Gimis lányok! Ti átlagosan havonta mennyi pénzt költötök ruhára? Hol vásároltok?

Figyelt kérdés

2018. júl. 8. 17:43
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
New yorker, Tally Weijl, Zara, de fokent az elso. Nem havonta, hanem neha elmegyunk es veszunk nagyobb ertekben ruhat, es az altalaban jo jovore is tehat a ruhaim kozul a fele tavalyi. Ha valamim nincs ( kevés a farmerom, kinottem, vagy kabatom nincs) akkor elmegyunke s veszunk, es az evekig jo.
2018. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Többet költenek ruhára mint a dolgozó emberek.
2018. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Időpont ma 18:09

Vélhetőleg azért, mert a szüleik biztosítják nekik az anyagi hátteret. Netalántán irigy vagy? :O Ha van miből, akkor miért ne?

2018. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :))

Jöhetnek még!

2018. júl. 8. 20:14
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én havi 2000Ft és én turizni szoktam:D de imádom,mindig megszokták dicsérni a viseletem!!:D
2018. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Hát összeget nem tudok mondani, mivel ez mindig változik. Általában sokszor veszek kis összegben ruhát. Kivéve kabátot és cipőt, mivel azt jobb esetben több évig is hordom. Mikor évszakváltás van, akkor szoktam néha nagyobb összegben költeni, mert ilyenkor több minden is kell és akkor egyszerre letudok mident 1 vásárlással. Pl. most ősszel kell majd farmer, hosszú ujjú, cipő, szóval ez egy kicsit drágább mulatság lesz.

A városunk adta lehetőségek (sajnos) kimerülnek a H&M és a New Yorker fogalmában, ezért ott szoktam vásárolni, nagyon ritkán a Takkoban. Cipőt pedig a Deichmannban, ritkán a CCC-ben szoktam venni

2018. júl. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Azért érdekelt, mert én szinte csak ruhára költöm a zsebpénzem, és nem tudok, hogy ez sok-e.

2018. júl. 9. 18:19
 8/16 anc ***** válasza:
100%
Én van, hogy vaterán rendelek ruhát. Hatalmas a választék, mindig megtalálom, amit szeretnék, még ha az egy ritkaság is, amit nem leht kapni bármelyik boltban.
2018. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az attól is függ, hogy sok-e vagy nem amit költesz, hogy mennyi a zsebpénzed egy hónapra :) Ha 5000-10000 akkor nem, ha 50000 akkor sok :)
2018. júl. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :))

A zsebpénz alatt, az ünnepek alatt kapott pénzt értettem. Szülinap, karácsony, stb.

Nálunk nincs olyan, hogy havonta kapok valamennyi pénzt.

2018. júl. 10. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!