Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek motiváltabb?

Hogyan legyek motiváltabb?

Figyelt kérdés

Iszonyúan el vagyok lustulva. Egyszerűen semmihez nincs kedvem, pedig rengeteg a szabadidőm. Semmit nem csinálok. Egész nap itthon ülök és lógok a neten, de még ott sem csinálok semmi értelmeset, csak fb-insta-youtube felváltva, pedig tökre unom ezeket is. Semmi nem köt le, nincs ötletem, mit csinálhatnék és annyira unom már ezt. Úgy érzem állandóan fáradt vagyok, az ágyból felkelni sincs kedvem sokszor.

Mit tehetnék?


L


2019. febr. 11. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Miből élsz meg, ha se iskola, se munka nincs?
2019. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet depressziós vagy. Egy pszichológus segíthet.
2019. febr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dettó. Előző válaszolónak igaza van
2019. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyenen vagyok :-/

Igaz én most járok egy suliba de ez sem érdekel már, de nem kell minden nap a suliba járni, azokon a napokon mikor itthon vagyok én is ezt csinálom csak :-S

Én is szeretnék ezen változtatni esetleg ha szeretnél írj aztán majd meg látjuk hogy mit tudunk csinálni ezzel kapcsolatban.

2019. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!