Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legyek motiváltabb, és...

Hogyan legyek motiváltabb, és mit tegyek hogy ne adjam fel könnyen?

Figyelt kérdés

172cm és 70kg vagyok. Nagyon szeretnék lefogyni legalább egy 5 kilót illetve többet is de kezdetnek megtenné ez is. Tavaly ilyenkor betegség miatt lefogytam 74 kilóról olyan 65 kilóra és egész nyáron át tartottam is majd most így ősszel meg ugye télen az ünnepek alatt visszaszedtem magamra elég sokat. Nyárra nagyon szeretnék lefogyni, de egyszerűen nem tudok kitartó lenni. Egy nap annyira motiváltnak érzem magam és elhatározom, hogy én igen is lefogyok, másnap meg már úgy vagyok vele hogy nekem ez úgy se sikerülne. Valahogy a fogyókúrát nem bírom elviselni, mert tudom hogy idő kell hozzá, ha azt akarom hogy a súlyomat meg is tartsam, de az a bajom, hogy olyan típus vagyok, hogy aki nem látja egyből az eredményt már fel is adja.

Segítsetek kérlek! Hogyan érjem el hogy kitartóbb legyek és végig tudjam csinálni és ne csábuljak el?


16/L



2015. febr. 24. 19:49
 1/4 anonim válasza:
Szia én is hasonló problémával küzdök 174/73 kg vagyok mit szolnál hozzá ha megprobálnánk eggyütt itt gyk-n tarthatnánk a kapcsolatot esetleg facen:) 16/l
2015. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem fogyókúrázni kell,életmódot váltani!

A fogyókúrának alig várod hogy vége legyen,de ha változtatsz ,egész életedben csinos és egészséges leszel.

2015. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy érzem életmódváltáshoz nem vagyok elég erős, egész életemben imádtam enni, egyszerűen minden falatot élvezek, nagyon sokszor próbáltam már egészséges életmódot folytatni, de én pont az vagyok aki szereti ezeket a cukros vackokat meg édességet meg úgy igazából mindent. És persze egyszer egyszer lehet enni, de ezt sosem tudom betartani,akkor már úgy vagyok vele, hogy mindegy és átesek a ló másik oldalára.
2015. febr. 24. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy legyél kitartóbb?

Le akarsz fogyni? Igazán? Igen? Akkor van még kérdésed?


Csak egy kis tipp, néha csalhatsz, csak számold a kalóriáid, mindig mínuszban legyél (de ne túlzottan! nagyon fontos, ne koplalj!) és juttasd be a kellő tápanyagokat.

2015. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!