Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 23 évesen hol tartatok,...

23 évesen hol tartatok, tartottatok az életben?

Figyelt kérdés
Én jelenleg sehol...
2019. febr. 11. 17:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Én már a vége felé. 39F
2019. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 évesen sem tartottam sehol.
2019. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehol.. soha sem dolgoztam addig, volt egy 7 éves kapcsolatom, de a fiúnak fontosabb volt apuci kedve és akarata, ez egyébként betöltötte a kerek 10 évet, de végül szakítottam, anyám 2 éve meghalt, egy csődtömeg voltam barátok nélkül.
2019. febr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Akkorra már 4 éve külön éltem és már 4 éve nem beszéltem a családommal (volt rá okom bőven, maradjunk ennyiben). Teljes állásban dolgoztam már, egy évvel korábban ott kellett hagynom az egyetemet, de ez egy elég jó állás volt ami megalapozta a karrierem, mondjuk 23 évesen még a monoton admin részénél tartottam. Közben terápiára is jártam a rengeteg lelki nyomorom miatt, ekkorra kezdtem el érezni a pozitív hatását. Barátaim voltak, bár ritkán láttam őket, sokat kellett dolgoznom, hogy fenntartsam magam, párkapcsolatom nem volt és nem is akartam.
2019. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

dolgoztam akkor volt az első munkahelyem.

jelenleg se tartok sehol, melót keresgélek jelenleg . (26)

2019. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
En is 23 vagyok es sehol nem tartok. Szó szerint
2019. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemre jártam, és abban reménykedtem, hogy a mesterszak elvégzése után, majd dolgozhatok a szakmámban. (Ez tíz éve volt, és rohadtul semmit sem ért az egész.)
2019. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemre jártam, diákmunkáztam. Túl sokmindent nem értem el még, csak próbáltam kicsit tehermentesíteni a szüleimet, amennyire lehetett. Karrierépítés csak most kezdődik, 25 vagyok.
2019. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ettem, ittam, szartam, aludtam. Előtte is, azóta is.


De viccet félretéve, az élet nem egy számegyenes vagy egy versenypálya, hanem csak egy időintervallum.

Amikor 23 éves voltam, akkor fejeztük be az építkezést az agglomerációban. Előző évben költöztünk ki lakótelepről kertvárosba.

Családi cégben dolgoztam. Ekkortájt már alaposan leépülőfélben volt az akkori kapcsolatom.

Kb ennyi volt velem, amikor épp 23 éves voltam.

2019. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Volt egy szakmám, jogsim és Leérettségizem. Ekkor kezdtem el dolgozni, elkezdtem egy iskolát amit nem fejeztem be...
2019. febr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!