Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenki jobb nálam!?

Mindenki jobb nálam!?

Figyelt kérdés
Mostanában úgy érzem semmit sem érek.Ronda vagyok és semmiben sem vagyok jó.Mindennap látom a tökéletes embereket és nem bírom elviselni hogy én miért nem lehetek olyan.Körülöttem mindenki szebb,jobb.Én csak egy ócska lúzer vagyok.Sose lesz barátom ezt már tudom.
2019. febr. 12. 20:05
 1/7 he84 ***** válasza:
Hát bocsi, de ameddig így állsz hozzá és ha legtöbbször negatív a kisugárzásod, akkor nem lesz jobb sehogy se. A hozzáállásodon kéne változtatnod, akkor a kisugárzásod is jobb lesz. Nem a külső szépség a fontos igazából, hanem a belső értékek és a viselkedés, na meg a stílus. Nincs olyan hogy tökéletes, hidd el hogy senki sem az.
2019. febr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy kifelé azt mutatom hogy milyen boldog vagyok meg pozitív stb.stb.de belül meg majd meghalok.
2019. febr. 12. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj kinézeteden, még bőven változni fog, fiatal vagy még. Keress valami hobbit amiben fejlesztheted magad, elfáraszt és nem agyalsz ilyen hülyeségeken. Hosszú ideig én is így tekintettem magamra, aztán be kellett látnom hogy nagyobbat nem is tévedhettem volna.
2019. febr. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 he84 ***** válasza:
Hát az nem helyes, inkább nagyon rossz, ha átversz másokat azzal a látszattal, hogy boldog vagy, miközben nem. Ne hazudj másoknak, te se örülnél, ha más megjátsszaná magát előtted!
2019. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, én nálad is rosszabb vagyok ;)

16l

2019. febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt kétlem😔
2019. febr. 27. 18:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Na nekem pont volt 3 ilyen osztálytársnőm is (10 éve). Se szépek, se okosak nem voltak. Ahogy néztem még a lányok is kiközösízették egymástól.


Az egyik elment ovónönek (rossz tanulási átlaggal is felveszik), ott megismerkedezt egy emberrel és már közös gyerekük is va.

A másik a suli után ekment melózni valahova, ott szintén nem modellarcúak dolgoznak. Most a barátjával a második gyereket várják.

A hatmadik, elment kozmetikusnak. Közbe rockrr is lett meg elkezdett edzeni. Ma nagyon szép nő lett és van barátja is.

14 évesen még lehet nem látszódnak a női jegyeid annyira, majd idősebb korodra változik még.

Addig is ha se okosabb és szebb nem leszel vagy nem is akarsz vagy nem tudsz lenni,

A kisugárzásod maradjon pozitív és legyél talpraesetz!

Most az élet nem nekef osztja a jó lapokat, de később ez vàltozhat.

Te is egy fontos ember vagy és leszel a társadalomba csak még nem tudod!

2019. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!