Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem úgy hogy halhatatl...

Miért érzem úgy hogy halhatatlan vagyok és sose halok meg?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez nem igy van. De igy érzem magam. Nem tudom elképzelni hogy én ne létezzek, meg úgy érzem sose halok meg. Ez normàlis? F

2019. febr. 13. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Èn kisgyerek koromban kezdtem el így érezni mint te, amikor először hallottam a halálról, és még csak kezdtem felfogni mi is az.

Később, kb 13 évesen már teljesen bele tudtam élni nagam. Szerintem lehetetlen átéléssel elképzelni, de ha nagyon koncentrálsz, közel kerülhetsz hozzá. Addig örülj ameddig nem tudod felfogni/elképzelni/átérezni a nem létezést, mert nagyon rossz ha beleéled magad.

2019. febr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiatal lehetsz nagyon. Teljesen normális, hogy gyerekként nem fogadod el az elmúlást, ami az élet természetes velejárója. Amint mész előre az életben, tapasztalsz, érezni fogod, hogy egy nap eljön a te órád is. Nem a haláltól kell tartani, hanem a meg nem élt élettől. Ugyanis halál nélkül élet sincsen, de mint írtam, ezt idővel belátod.
2019. febr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vree ***** válasza:
100%

Elmondom hogy megy ez. Elélsz, ha szerencsés vagy, 1-2 évtizedet. Aztán hirtelen...elromlik valami. Szívdobogás, ami nem akar leállni. Émelygés, hányinger a megszokott ételektől. Látásromlás, fülzúgás, fájdalmak, vizelési képtelenség...satöbbi satöbbi. Nem érted, hiszen mindig is minden működött. Elmész az orvoshoz, valami megoldást várva, mire kiderül, hogy nincs igazi megoldás, együtt kel élned vele. Gyógyszereket kapsz, amiket életed végéig szedned kell. Még szerencsés lehetsz, ha kényelmetlenebb napi kezeléssel járó szervi bajt nem kapsz be...

Így vagy úgy rájössz, mennyire törékeny és megbízhatatlan a test. Meg tud halni, maradandóan el tud romlani teljesen hülye apróságoktól is. Feltehetőleg ekkor megteszed, amit lehet: diétás étrendre váltasz, táplálékkiegészeítőket szedsz, sportosabb munkára váltasz. De így is átlag 70 éved van, ami nem valami sok. 35 évesen nem azt fogod érezni, hogy na én már a dolgom felével végeztem. Feltehetőleg sok terved lenne, és teljes hülyeségnek és pazarlásnak tűnik, hogy meg kell halnod.

2019. febr. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 nemaRendőrség ***** válasza:

Jelen.

Én is halhatatlan vagyok szerintem. Pedig rám azt sem lehet mondani, hogy minden tökéletesen működik, pont hogy túl sok baja volt/van a testemnek, és még mindig nem haltam meg, pedig már jópárszor meg kellett volna. Az ifjúkor kiváltsága a halhatatlanság, élvezd ki, hogy tudj mesélni az unokáknak majd.

2019. febr. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor fog megtörténni a törés, ha egy közeli rokonodat, vagy barátodat elveszted. Én a hozzám közelállókról nem tudtam elképzelni, hogy egyszer csak nem lesznek, de sajnos ezen mindenki átesik.
2019. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális érzés. Az ember tokeletes énje azt diktálja hogy halhatatlan. A halállal nem is kell szembesülni amíg ezt érezzük. Legyen igy sokáig
2019. febr. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

'Nem tudom elképzelni hogy én ne létezzek' de-de TE biztosan megfogsz halni.


Ki kell ábrándítsalak. Aki éber az sohasem hal meg, de aki nem törődöm módon él mintha már meg is halt volna. Ezt a mondatot vidd végig életed során. Ha megérted az igaz jelentését akkor valóban nem fogsz meghalni.

2019. febr. 23. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!