Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félnek a Magyar emberek...

Miért félnek a Magyar emberek a romáktól?

Figyelt kérdés

Legyen az jól öltözött, legyen szó igénytelenről.....


Figyelem az embereket, és ha jön velük szembe egy cigány, elfordulnak. A 99%-an ezt tapasztaltam. Most ne jöjjetek azzal hogy kéreget stb. Mert a jól öltözötnél is tapasztaltam, az meg nincs rászorulva a pénzre. A jól öltözötnél azt értem, félbarna bőr, stilusos, nem látszik olyannak.



2019. febr. 14. 15:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
97%
Elolvasta az első mondatom a többit figyelmen kívül hagyta. :D Gratulálok, sztem nem írjatok neki többet, mert úgyis úgy látom imádja a romákat vagy ő is az, és állítja hogy többségükkel semmi baj. :D Mint mikor egy face csoportban olvastam hogy a roma csajoknak akkora arcuk volt hogy egy poszt alá több száz komment érkezett hogy ők az isten királyok, a magyar csajok gázak, ezért kell minden magyar srácnak cigány pu**i. :D Édes istenem...
2019. febr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
1%
a magyarok mindenkitől rettegnek és mindenkit utálnak, nem kell ezen meglepődni. egymást meg a többieket is.
2019. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
93%

"99%-an ezt tapasztaltam."


Gondolom azért, mert ha cigány jön szembe, az 99%-ban beléd fog kötni.

2019. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy csak megjegyzem, a cigányokat mindenhol utálják a világon. Persze biztos alaptalanul...
2019. febr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
6%

Utálom a romákat, DE utálom a rasszistákat is!


"Lehet jol oltozott, a ruha alatt csak cigany marad."


Na ez mi? CSAK cigány? Te ki a fszom vagy, hogy így beszélsz, hogy CSAK cigány?

2019. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%

16.-nak


A rasszizmus az önvédelem egy formája!


Igen, én antiszemita, xenofób, rasszista, homofób, mizantróp vagyok! És? Ja, hogy ez téged zavar? Kit érdekel?

2019. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
2%

"A rasszizmus az önvédelem egy formája!


Igen, én antiszemita, xenofób, rasszista, homofób, mizantróp vagyok! És? Ja, hogy ez téged zavar? Kit érdekel?"


Ezt egy szóra is lehet tömöríteni. Rettegsz a romáktól, tehát GYÁVA vagy! Pont.

2019. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
89%

18.-nak.


igen, rettegek tőlük, mint a véres hányástól a járdán, rettegek, hogy belelépek és tönkremegy a cipőm!


Hidd el, a vipera a roma csontot IS töri! Tapasztalat!

2019. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
93%
Engem és a testvéremet aljas, rafinált módon kisemmiztek, szinte mindenünket elvesztettük miattuk. Sok normális van köztük, de az aljasak nem ismernek kegyelmet.
2019. febr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
#5 És ha összesYarja magát az ember attól jobb lesz? 8. kerületben lakom és a fdltett kérdéseidből majdnem az összes megtörtént velem, felemelt fejjel elmentem mellettük. Volt olyan, hogy hajnalban mentem haza, kocsi lelassított mellettem, kiszóltak belőle a nem a tavalyi napon lebarnult, fuxos figurák, mondtam nekik, mi van mit bámultok, nyugodtan lehet tovább haladni, meglepődtek, tovább mentek. Ha félsz, sokszor még sokkal rosszabb. Nem ártatlanok, sajnos tapasztaltam, hogy nagyon nehéz felfogású a túlnyomó részük, pofátlanok, sYarnak a másikra, de nem lehet szabad általánosítani.
2019. febr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!