Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem tahóság ez az...

Csak szerintem tahóság ez az emberi viselkedés?

Figyelt kérdés

Hétvégenként általában elmegyek a munkatársamhoz és sörözni szoktunk. Viszont abba a nagy házba amibe lakik ott van a testvére és annak a barátnője is.


Nem először csinálja azt a kedves testvére a csajával , hogy lejönnek köszönnek , és amit éppen vittem majd hogy felzabálják vagy megisszák. Persze miért nem megkínálom az embert. Viszont mikor ők rendeznek valamit, le se xarják a fejemet vagy ha épp akkor megyek hogy már tart a buli meg sem kérdezik , hogy éppen van kedvem csatlakozni vagy sem. Utóbbi esetben akkor haverral elmegyünk valami közeli sörözőbe.


Én valahogy picit paraszt viselkedésnek tartom azt , hogy arra jó vagyok hogy a drága italt bevedeljék, de hogy néha engemet is megkérdezni vagy megkínálni valamivel az már luxus.


2019. febr. 14. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valójában igen , szerintem is tahóság ez tőlük.

A megoldás: többet ne vigyél semmit oda.

2019. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már nem járok olyan sűrűn, de valahogy evidens a számomra, hogy ha én nem sajnálok tőlük semmit néha nekem is jól esik egy kedves gesztus. Pedig nem szegény emberekről van szó.
2019. febr. 14. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Sosem késő befejezni valakinek a nevelését, mondjuk biztos egy életre elvágod magad náluk, ha szólnál érte úgy, hogy meg is jegyezze.

A modern, liberális gyereknevelési módszerek csodára képesek, ilyen remek példányokat termel ki a közönség számára.

Szomszéd anyuka is, 4-5 éves gyermeke tépkedi ki a frissen ültetett csemetéket, de anyuka csak bambán nézi, milyen kis édesek olyankor...

2019. febr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!