Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akit valaha is megcsaltak már...

Akit valaha is megcsaltak már az életben hogyan tudtak újra bízni?

Figyelt kérdés

Még egy régebbi kapcsolatomban megcsalt a másik.


Ott volt egy hosszabb szünetem amíg nem kerestem párkapcsolatot.


Azóta eltelt pár év. Most van újra valakim. De ez a bizalom nagyon nehéz dolog...

Csak egy két tipp hogy mivel lehet ez könnyebb?? Lesz valaha jobb? vagy mindig ott lesz az az érzet, hogy ha nem is jössz rá még most, de titokban már megcsalt.?


Az előző is véletlenül derült ki , ha akkor nem figyelek oda észre se veszem, hogy megtette... Végül is valami azt akarta, hogy figyeljek és nem ragadtam bele így., hogy átvert, hogy egy szamár voltam neki

Nagy szerencse kellett ehhez. De nem tudom leszek e még nagyobb szerencsés , hogy nem csal meg a másik vagy HA megteszi akkor rájövök e újra.


Olyan jó lenne újra bízni , és 100%-ig csak a színtiszta szerelmet érezni! Nem aggódni!


Aki már átélt ilyet, mikor lett nektek jobb és mivel? ?

köszönöm a válaszokat.



2019. febr. 14. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A szeretet nem jelenthet kisajátító birtoklást. Mint az életben mindenhol, itt is kell tudni elviselni a kudarcot, azaz ha téged elhagynak, akkor ezt úgy vedd, hogy őszintén kívánod neki, hogy legyen az új választottjával boldogabb, mint veled.
2019. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs garancia arra, hogy valaki valamit megtesz-e a jövőben vagy sem.

Gondolj arra, hogy az új ember tiszta lappal indít. Tehát nem jó ha már előre rosszat feltételezel róla, mert maga a bizalmatlanság öli majd meg a kapcsolatot. Aggódással nem fogod megakadályozni a hűtlenséget, sem semmit, csak magad teszed tönkre idegileg.

2019. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem az exem állandóan megcsalt, állandóan flörtölt minden nőneművel....mígnem végre besokalltam és otthagytam.

Elég hamar, 1,5 hónapra rá lett párom, az az igazi "filmbe illő". Őt is megcsalta egy korábbi barátnője.... viszont egymásnak maximális bizalmat szavaztunk. Nagyon hamar tényleg 101%-ig tudtunk bizni egymásban...nem voltak titkaink, nem volt fur sa beszélgetés suttyomban, nem volt soha telefondugdosás és eleve folyton irogattunk egymásnak még 4 év utan is, nekünk igy volt jó. Ő az egyetlen ffi életemben akiért tűzbe merem rakni a kezem, hogy még csak soha nem is füllentett és én se neki. Valahogy "éreztük" egymáson...nehéz megfogalmazni hogy sikerül bízni.

2019. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Bízni nem másban kell hanem magunkban. A másikkal csak korrekten kell bánni
2019. febr. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!