Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugye milyen képmutató kijelent...

Ugye milyen képmutató kijelentés a "nem a külső számít, hanem a belső"?

Figyelt kérdés
2019. febr. 15. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Az. Mindenkinek a külső a fontos.
2019. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Primitív embernek a külsö számít, az értelmesebbeknek nem. Aki primitív, az nem tudja felfogni, hogy van, aki másmilyen.
2019. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem aki azt mondja, hogy egyáltalán nem számít neki a külső, az vagy egy kivétel a sokmillióból, vagy hazudik. Valamilyen szinten fontos a külső, hiszen senki se akar olyan partnert, akihez egyáltalán nem vonzódik, te sem. DE!

1. A "jó külső" ízlés kérdése, tehát egy baromi relatív dolog. Aki nekem jól néz ki, az másnak simán lehet ronda és fordítva. Ezer ilyen példával találkoztam már.

2. A "jó külső" önmagában még nem jelent sikert. Normális embereknél (nőknél és férfiaknál egyaránt) nézhet ki akármilyen jól valaki, ha rohad belülről és a személyiségét tekintve egy hulladék, akkor nem fognak vele összejönni. Az olyanoknak, akiknek elég a jó külső ahhoz, hogy együtt legyenek valakivel (akkor is ha az illető egy szemétláda), azok alapból nem érnek valami sokat és a normálisabbak elkerülik őket messziről.

2019. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

1-es, a tied is elég egyoldalú. :)


Nem egy példa volt az életemben, amikor jobb kisugárzás nem a szebbiknek kedvezett. Persze ez nem azt jelenti hogy a szépség helyett az ember a jófej bányarémet választja, de valahol az összhatást nézzük.

2019. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Milyen szempontból? Barátoknál amíg ápolt, addig nem érdekel, hogy néz ki. Párkapcsolatnál egyformán számít a külső meg a belső.
2019. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem nem képmutató kijelentés.

Engem abban az esetben zavar a külső, ha valaki ápolatlan, vagy extrémen el van hízva, egyébként nem, úgy érzem, más tényező nincs.

2019. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Miért lenne képmutató?
2019. febr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Esetek többségében a felállás:

1. Külső alapján tetszik/ nem tetszik.

2. Belső alapján döntés, csakhogy nekem inkább lerontani szokták az 1-es lépésben kapott értéket, mint javítani.

2019. febr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Leginkább úgy mondanám, nem a külső számít csak ne legyél ronda.
2019. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem képmutató. Minap együtt várakoztam egy kék, ronda melegítőszettet viselő alakkal, aztán percek múlva megszólal a telefonja és olyan japán diskurulást letolt, hogy csak na. Az öltözéke alapján a legtöbb ember már skatulyázná, hogy proli. Ja, csak a „proli” épp japánul intézett munkaügyeket:D És sajnos már bennem is motoszkált az előítélet, a szocializációs elbaszódottság miatt. Szerencsére mindig igyekszem leküzdeni ezt. Gyereknevelésnél is fokozott figyelmet fordítok majd arra, hogy a külsőségek kezelését illetően helyes példát kapjanak a leendő gyerekeim.
2019. febr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!