Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én voltam a bunkó?

Én voltam a bunkó?

Figyelt kérdés
Szóval van egy Yamaha Rhino 660 kisterepjáróm, és beszart a váltója. Emellett dugulás volt az üzemanyag tartályában, ez azért volt mert, ellopták egy évre de ez hosszú történet.Szóval elvittem a márka szervízbe, és a recepciós megkérdezte, hogy üzemképes e. Én válaszoltam hogy nem, mondtan hogy le van merülve az aksi, stb. Erre felháborodott hangon mondja nekem, 'nincs ennek a gépnek gazdája,? És hogy mért nem uzemképesn hoztam el ne tudja meg milyen nehéz mozgatni. Erre mondom hogy ne haragudjon egyedül tettem fel az utánfutóra, nem igaz hogy nyolc szerelő nem tudja levenni,egyébként is ez egy szerviz. Nem az a dklguk hogy kritizáljanak hanem hogy megjavítsák. Erre így néz és így motyogja az orra alatt hogy ez mekkora bunkó. Néztem, néztem beültem a kocsiba és hazamentem. Szerintetek én vagyok a bunkó?
2019. febr. 15. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem te vagy a bunkó. Semmiképp nam az lett volna a dolga hogy megjegyzéseket tegyen. De te is mondhattad volna neki hogy most került elő mert ellopták...
2019. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál bunkó. Tényleg ez a feladatuk, ezért kapják a pénzt. Fintoroghatnak, de akkor is meg kell csinálni. Ő vállalta ezt a munkát.
2019. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Helyre is kell tenni az ilyeneket. Nyilván nekik az a legkényelmesebb, ha beviszed a járgányt, megjavítod magad, fizetsz, és elmész. Persze közben többször elnézést kérsz, amiért zavarod őket a fészbukozásban.
2019. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan kérted ki maganak. Neki ez a dolga. Te vagy az ügyfél. A te zsebedből jön a pénz. Édesapám kereskedésben dolgozott éveken keresztül. Mikor a tesóm elkezdett ugyanebben a szakmában dolgozni azzal a mondattal indította el hogy: "Az ügyfélnek mindig igaza van. Még akkor is ha nincs."
2019. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem te voltál husáng, hanem a szervizes. Teljesen mindegy, hogy milyen állapotban viszed oda a javítani valódat, kettő opció van: "Vállaljuk!", ill. "Nem vállaljuk!". Bármelyik is lesz a végkifejlet, nem minősíthet! Megbeszélitek - vállalás esetén, - hogy mely körülmények nehezítik, drágítják a munkát és ha elfogadod az anyagi ill. határidő módosító feltételeket, akkor lényegében meg is kötöttetek egy munkaszerződést, mehet a kialkudott határidőre elvégzendő munka. A végén tesztelsz, fizetsz és "béke"!
2019. febr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elnézést az offért, de olyan volt ez, mint amikor egy mentős csinálta a jelenetet, mert cipelnie kellett volna egy beteget, - akitől elvárta, hogy törött bokával menjen le négy emeletet gyalog. Nem volt mit tenni, lement, de az olyan ember ne menjen mentősnek, aki azt gondolja, hogy nem kell beteget fizikálisan megemelnie, szállítania. Szóval aki nem bírja, hogy adott esetben olajos lehet a keze, az ne menjen jármű szervizbe dolgozni! Esetleg portásnak (sem) lehet jó.
2019. febr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!