Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez alapján önbizalomhiányos...

Ez alapján önbizalomhiányos vagyok, vagy nem?

Figyelt kérdés

Elég hányatott gyerekkorom volt, a szüleim nemigen foglalkoztak vele, hogy egészséges énképem vagy egyáltalán világképem alakuljon ki.

Soha senki nem mondta, hogy szép vagyok, értékes, vagy egyáltalán bármi hasonlót. Kapcsolataim se voltak, már csak felnőttként.

Nem igazán foglalkozom a külsőmmel, úgy értve, hogy nem nagyon érdekel, mások szerint én most milyen vagyok. Sehol nincs képem sem megosztva magamról, hacsak más nem oszt meg velem/rólam. Azokat fent szoktam hagyni.

Ruhákat, sminket, ékszereket, lányos dolgokat vásárolni nem szeretek, nem köt le. A legjobban smink nélkül, összefogott hajjal (pizsamában és pufi zokniban, elbújva egy könyv mögé) érzem magam önmagamnak, persze ha mennem kell valahová, olyankor igykeszem adni magamra. De a sminkelés folyamatát például nem szeretem.

Nem szeretnék megváltoztatni semmit magamon.

Pár napja sikerült többet vágatni a hajamból, mint szerettem volna (nem emlékszem, mikor volt utoljára ilyen "rövid"), de kb addig zavart, míg hazaértem a fodrásztól, azóta tetszik. Illetve majd megnő.

Tetszem magamnak egészében, úgy ahogy vagyok, vagy talán már csak megszoktam, nem tudom. Csak ma gondolkodtam ezen el így komolyabban.

Sok dolog van, ami érdekel, de inkább olyankor tudom jól érezni magam, ha valamiben sikereket érek el, vagy ha valami csak jól sikerül (lehet az egy tepsi sütemény is).


25l


2019. febr. 15. 22:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Leírtak alapján semmi baj nincs veled. Nem vagy egoista, meg nem foglalkozol annyit az énképeddel, mint a többi nő, de ez nekem például szimpatikus dolog. Másoknak lehet, hogy ez a gondolkozás nem jön be.

Én személy szerint azt mondom, hogy sohase gondold magadat többnek, vagy jobbnak, ami igazából vagy. Én is ehhez tartom magam.

26f

2019. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!