Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Önbizalomhiányos lányok! Ti...

Önbizalomhiányos lányok! Ti ismerkednétek önbizalomhiányos férfivel?

Figyelt kérdés
Tehát főként olyan lányokhoz szó a kérésem, akiknek nem volt még kapcsolata és nem is nagyon hisznek benne, hogy valaha is lesz. Ti ismerkednétek, flörtölnétek, esetleg randiznátok hasonló férfivel, hogy megdobjátok egymás önbizalmát és esetleg ha úgy alakulna, összejönnétek vele?

2013. nov. 22. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bár nekem okkal nem volt még kapcsolatom (és nem is lesz). Szóval még így sem hiszem hogy összejönne. :D
2013. nov. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
igen
2013. nov. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Én nem vagyok önbizalomhiányos, de voltam.:) És ezért elárulom, hogy nem.


Egy önbizalomhiányos csajnak olyan pasi kell, akit magán felülinek érez. Ezáltal akarja magának bebizonyítani, hogy ő is ér valamit. Ha a pasi alapból nem rendeli a csaj fölé magát ilyen helyzetben, akkor a csajnak nem kell. Ezért nem nagyon hiszem, hogy önbizalomhiányos pasi fel tudna szedni önbizalomhiányos csajt. Hacsak a csaj nem 30 éves és bűnronda.


Viszont egy egészséges önértékeléssel rendelkező nőt simán találhatsz.:) Akit nem zavar az, ha nem hirdeted magadról, hogy ultra nagy kan vagy.

2013. nov. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én ellentmondok az előzőnek. Én ismerkedtem, méghozzá saját korosztályombelivel (a 30 éves gondolom arra utalt, hogy a srác mondjuk még csak huszas, tehát jóval idősebbre? mert miért ne ismerkedhetne önbizalomhiányos 30 éves hasonló korúval?), most már 4 éves a kapcsolat és el is jegyeztük egymást.
2013. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4-es: Más dolog, ha valakinek azért van önbizalomhiánya, mert ronda, és más, mert valami olyan dolog érte a múltban. Ha valaki csúnya, persze, hogy nem válogat, belemegy a kapcsolatba, de a másik típusú önbizalomhiánynál ez nem így van.:)
2013. nov. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
72%
egy önbizalomhiányos nőnek se kell nyomi férfi
2013. nov. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt látom, hogy ha egy lány szolíd, partykerülű és nincsenek barátai, akkor is úgy van vele, hogy titkon reménykedik a vonzó, nagyszájú, extrovertált szépfiúban. Olyan alapon, hogyha már ő nem a társaság közepe, akkor a párja legyen az, ezzel kompenzálva az ő hiányosságait. Általában nem azt látom, hogy nagyon kedves és légynek sem ártó pici lányok az egérke fiúkkal járnának. Sokkal inkább a náluk két fejjel magasabb, divatosan öltöző, vagány fiúkkal. Nem tréfálok. Most csak így hirtelen a fejemben fellapozgattam az ilyen aranyos lányokat és a párjuk majd minden esetben az a nagyon helyes srác, vagy törtetős típusú dumagép. Legalábbis valamilyen szinte egyik ilyen lány barátja sem az a visszahúzódó típus. Tehát a kérdésre a válasz, lehet az is, hogy igen, akár összejöhetnek adott esetben ilyen sráccal, de csak akkor, ha egyáltalán nincs a láthatáron a másik típusú fiúból egy sem mutatóban.
2013. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem.
2013. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

5-ös, 6-os: Ki mondta, hogy egy önbizalomhiányos férfi nyomi? Ki mondja, hogy ebből az egy tulajdonságából, hogy önbizalomhiányos, le lehet szűrni, hogy csúnya vagy más hasonlót, amiért nem kell senkinek?

És 5-ös, aki egy ilyennel leáll, nem válogat, ahogy te mondod, az ugyebár csúnya és azért önbizalomhiányos? Hát ha ez nem általánosítás...

Miért nem lehet feltételezni, hogy egy önbizalomhiányos pasinak lehetnek olyan jó tulajdonságai, amik miatt értékesebb, és VÁLASZTHATÓ opció, egy nagyszájú, nagydumás, nyilvánvalóan magabiztos férfivel szemben is?

Amellett, ha valaki kapcsolati téren önbizalomhiányos, lehet, hogy más téren, pl. a munkájában nem az.

4-es voltam.

2013. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam fiatal lányként, de én inkább magabiztos férfit választottam magam mellé.
2013. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!