Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a legfurcsább...

Nektek mi a legfurcsább szokásotok/berögződésetek?

Figyelt kérdés

Kifejezetten furcsaságokra gondolok, amik akár viccesek is lehetnek, amit úgy gondoltok, hogy más nem csinál, vagy max nagyon kevesen.


Mondok egy példát: sosem teszitek a hangerőt páratlanra, mindig csak párosra.


Vagy mondjuk állandóan igazgattok mindent. Ilyesmit vagy másmilyen dolgok, amik furcsák, nem mindennapiak.


2019. febr. 16. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Reggel mikor kikelek az ágyból nagyon figyelek arra hogy a jobb lábam érjen először a földre. Ha felhúzom a zoknit/cipőt szintén először a jobb lábamra.
2019. febr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Például ilyenre gondoltam. Szeretem az ilyeneket. Az előbbiről amúgy már hallottam, de arról még nem, hogy valaki a cipőnél is mindenképp a jobban vegye fel először. :)
2019. febr. 17. 00:41
 3/7 anonim ***** válasza:

A szivacsot a mosogató bal oldalán tartjuk. Ha véletlenül a másik felére rakják, képes vagyok percekig keresni főleg reggel, kávé nélkül (volt már rá példa), mert eszembe sem jut odanézni.

Adott, bejáratott éttermekből szinte mindig ugyanazt rendelem - A-ban B, C-ben D, és így tovább.

Nem vagyok rendmániás (egy rendmániás sikítófrászt kapna attól, ami néha nálam van), de szeretem a dolgokat a helyükön tudni, pont azért, mert hajlamos vagyok megfeledkezni arról, mit hova tettem néha, pl ha sokáig nem használok pl egy fogót, tudom, hogy a többit X szekrényben Y polcon Z zárolórekeszben tartom. Ha azok között nincs, akkor baj van, mert kb bárhol lehet a lakásban. értsd szó szerint: b-á-r-h-o-l. Találtam én már körömlakkot a szerszámos táskában, kalapácsot a zoknis fiókban (ne kérdezd, szerintem mikor a fiók szétesett és javítottam, akkor maradhatott benne), hőmérőt a tolltartóban (na az szép menet volt mire megerült), a kedvenc szemöldökcsipeszem egy hónapja nem találom.

2019. febr. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A villát-kést automatikusan megcserélem étkezés előtt. Azt, hogy bezártam-e az ajtót, 2* nézem meg. Egy feladaton sokat tudok elmolyolni a jobb elvégzés végett. Kedvelem a női lábakat.
2019. febr. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt leszállok a vonatról vagy buszról, legalább 3-szor megnézem, hogy tényleg mindent elpakoltam-e a táskába, pl. könyvet, telefont, pénztárcát.
2019. febr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ébresztőt sosem állítok be úgy, hogy nullára vagy ötre végződjön.
2019. febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szeretek bonyolult feladatokat megoldani és konstruktívan gondolkodni és nem a hibásokat keresni, hanem a megoldást.


Nagyon kinéznek emiatt a társadalomból és megvetnek.

De nekem jól esik, amit csinálok és nem hagyom, hogy a társadalmi elvárások tönkre tegyék azt, ami szerintem a saját, legfurcsább szokásom.

2019. febr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!