Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hülyének néznek az emberek,...

Hülyének néznek az emberek, ha februárban már rövidujjúban járok?

Figyelt kérdés

Elmentem futni.És hát már van ott kint 13 fok télen.Múltkor is melegek volt 10 fokban futásnál pulcsibanDe az emberek furcsán néztek rám az utcán.

Azt látom hogy még nagykabátban,sapkában járnak,én meg már mint ha nyár lenne.



2019. febr. 17. 17:05
 1/9 anonim válasza:
Figyelj, szerinrem akkor lenne gáz ha -16 fok lenne, de melegszik az idő, úgyhogy szerintem egyeltalán nem néznek hülyének
2019. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én inkább irigykedve nézélek, hogy milyen jó a hőháztartásod! Én is ilyet akarok :)
2019. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 25 foktól izzadok, már a kabát bele nélkül, azt is széthúzva hordtam, míg más sapka sál.
2019. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor vissza kérdezek, ha hülyének néznek akkor majd kabátban futsz?


Amúgy én most voltam túrázni, pont az ellenkezője voltam. A többség már pólóra vetkőzött, én meg az elején annyira bele izzadtam a ruhába hogy le sem vettem a kabátot, sapkát, nehogy átfázzak. Érdelek mit gondoltak? Nem, mert nekem így volt jó.

2019. febr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ezt honnan vetted? 😉

Ha ezért hülyének néznének akkor szégyelhetnék magukat!

2019. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

A nem sportoló nép zöme, kiknek a mozgás az autóig vagy buszig s melóhelyükig van persze fagyoskodnak.


Egy sportoló ember folyamat nagyobb hőt ad le, mint egy sima járókelő.


Én biciklivel járok melóba s van hogy leveszem a kabátot ami alatt csak egy vékonyabb pulcsi van csak.


A garbómnak ujját feltűröm, feszes naci, magassarkús fiatal nő, aki vadállat módon hajtja a biciklit ...hidd el engem furcsábbnak találnak 😂

De inkább csak mosolygok a reakciókon.

2019. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Magassarkúban biciklizel?
2019. febr. 17. 20:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Ennyire érdekel téged mások véleménye? Egyszerű: SZARD LE mit gondolnak rólad és hogyan néznek rád! Felfogtad? :D
2019. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

hülyének néznek és joggal egy kivagyi magamutogató farok agy semmi több. nem azért jársz pólóban mert így jó hanem hogy mutogasd mghad ide nézzetek népek én aztán nem fázok ide nézzetek!! én vagyok a jani!


Bézbólütővel kéne kezelni és tudnád hol a helyed.

2019. márc. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!