Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történne, ha valaki fogná...

Mi történne, ha valaki fogná magát, és nekivágna a világnak?

Figyelt kérdés
Egy filmben is ez volt. Nagyon kevés önbizalma volt egy embernek, és mikor elege lett belőle, fogta magát, és gyalog elment, aztán jobb sora lett. Ez jó módszer az önbizalom növelésére? Találna az ember munkát máshol, akár külföldön?

2019. febr. 17. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Ez csak a filmbrn jött össze. A valóságban kb 10 km séta után összeesne és meghalna.
2019. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem így csak az találja fel magát aki elég élelmes. Egy önbizalomhiányos ember szerintem el se jut addig hogy elinduljon.


Én is ismerek olyan embert, aki mindig mondja hogy neki vág a világnak és megpróbálja a saját szerencséjét. aztán mindig csak mondja...

2019. febr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
1# tök átlag ember vagyok, de egy hétvégén mentünk 60 km-t a hegyekben. Napi 30-at. Miért esne valaki 10 után össze ha egészséges?
2019. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
A kérdés az volt ha valakinek kevés önbizalma van akkor mi történne szóval nem jutna túl messzire szerintem.
2019. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én egész használható módszernek érzem. Amolyan sokkterápia. Más környezetben, tiszta lappal más lehet. A megpróbáltatások, a tapasztalatok erősebbé tehetik az embert. Már az is, hogy ezt megteszi az ember, lelkileg és fizikailag. Állítólag párkeresésben is használható egy ilyen módszer, hogy idegen helyre megy valaki.
2019. febr. 17. 18:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kisit olyan, hogy aki alapból nyitott, talpraesett az feltalálja magát. Aki önbizalomhiányos, magának való az meg nagy valószínűséggel az új helyen is csalódni fog. Ideig óráig tudja tartani a látszatot, de aztán kialakul körülötte egy hasonló mentális környezet.
2019. febr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet menne. Kicsit kevésbé extrém, ha keresel egy önkéntes tábort, kérsz x hónap fizetésnélkülit és elmész néhány hétre segíteni.
2019. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, el is indul. Az egyik opció, hogy az erdőben: ha nem túra útvonalon megy, vagy letér róla igen komolyan veszélyezteti magát. Megbotlás, növények okozta allergiás roham vagy mérgezés, rovarokkal ugyanez, időjárás miatti megbetegedés, rókacsapda, vadászok, vadállatok, mariska erdőbe botlás, villanypásztor, szabadon lévő haszonállatok, víznyelők, futóhomok, mocsár, iszap, barlangok, fura alakok, Voldemort...


Az út mentén: hamar kiszáradás, kiesel az autó elé, stoppolás manapság veszélyes... szervkereskedők, emberkereskedők, perverzek, városokba érve is ki van téve az ember veszélynek, főleg ha rossz környékre tévedsz, ételmérgezés (kukákból) erőszak, kirablás, börtön...hajléktalannak nézhetnek, vagy migránsnak...


Az meg nem úgy megy, hogy majd mindenki beinvitál éjszakára. Pénzszerzés se úgy megy, hogy egy műhelyhez tévedsz és felajánlod a segítséged alamizsnáért...


Inkább menjen az ilyen ember az El Camino-ra először. Aztán vágjon neki pénz nélkül a világnak.

2019. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1# te inkább arra koncentrálj, hogy befejezd a sulit.


Kérdezőnek: Ez a filmekben működik csak így. Nem azt mondom, hogy nincs rá esély de ez nem csak a világon múlik. Ha nem tudsz nyelveket akkor esélytelen.

2019. febr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha könyvtárban jársz, olvass bele Kisgyörgy Éva: Világutazók kézikönyve (2017) c. könyvének elejébe. Leírja ő is amit én is tapasztaltam: Edzettebb leszel lelkileg is, könnyebben fogsz megoldani problémákat, nyugodtabb leszel, stb.

Én egy Győr-Bécs kerékpárút oda-vissza fordulótól is újjá szoktam születni és 20 évet fiatalodom. Fantasztikus dolog az utazás. Némi előzetes gyakorlat nem árt világgá menés előtt. Tehát néhány gyalogtúra vagy biciklitúra tapasztalatnak, nem egyből bele a mélyvízbe.

2019. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!