Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltatok tartós munkanélküliek...

Voltatok tartós munkanélküliek? Több, mint másfél évet.

Figyelt kérdés
Hogyan kerültetek ki belőle?

2019. febr. 17. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy munkát kerestem anno. Először itthon utána meg külföldön is több helyen évekig. A tartós munkanélküliség rendkívül káros. Főleg ha az évekig eltart. Mindenképp dolgozz valamit legalább olyat amit szeretsz és ha nem is teljes munkaidőben, de legalább részmunkákat vagy alkalmi munkákat csinálj, de mindig törekedj arra, hogy véglegesíthesd önmagadat egy valóban normális munkával ami hozzád passzol, amit szívesen csinálsz.
2019. febr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy kezdődött, hogy elvégeztem az iskolát, és az egyik tanáromon keresztül lehetőségem volt egy állásra. Nos, egyáltalán nem tetszett, így az első nap után otthagytam. Hozzá kell tennem, hogy ez lett volna az első munkahelyem, és teljesen elvette a kedvem a munka világától. Itt kezdődött a tartós munkanélküliség. 2 évig voltam itthon. Mikor már megelégeltem az állandó semmittevést, akkor elkezdem munkahelyek után nézelődni. Mindig volt valami kifogásom mindegyik ellen, végül a szomszédom ajánlott egy lehetőséget. Nem volt kecsegtető, de örülök, hogy belevágtam, és mára meg is szerettem.
2019. febr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem. De testvérem igen. Ha jól tudom másfél, két évig nem kapott munkát. Egészségügyben végzett. A papírjai mindenhová be voltak adva.

Úgy lett lehetősége, hogy baleset történt egyik intézet alkalmazottjaival...és őt pedig felvették, mert nem maradhat üresedés.

2019. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A férjem volt kicsivel több mint egy évig. Nàlunk csak a költözés oldotta meg a problémát.
2019. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!