Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munkanélküliek! Mit csináltok,...

Munkanélküliek! Mit csináltok, mivel ütitek el az időt?

Figyelt kérdés
Főleg olyanok válaszát várom akik hosszabb ideje azok. Vagy voltak.
2018. nov. 17. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Itthon munkalkodok csinalok ezt azt. Allast keresek es meg is palyazom ha talalok valami jot. De mostanaban a gyarak is nagyon valogatnak nem vesznek fel es nem csak engem. Nem csak en tapasztalom ezt. Lehet jovo heten elmegyek munkaugyibe es jelentkezek egy kepzesre. Meg gondolkodom rajta.
2018. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Simán elmegy, ha nem csinálok semmit is. Mindig is akkor volt a legtöbb időm, ha rengeteg dolgom volt, fene se érti...


Amúgy tartós netfüggőséggel és nagy kíváncsisággal nem gond. S éveket tudok majdnem nonstop olvasni csak Harry Potter fanficekből. Vagy gyk-zni szintén éveket. Ijesztő, de ez van.

De olvasni is végig tudnék egy életet, ott a Youtube, ésatöbbi.

Táplálkozásra akkor is sokszor elmegy 4 óra, ha nem akarom. Házam is van, kertem is (arra bármennyi idő elmegy, pláne a kivágott fák elbográcsozásával együtt. sose fogynak el, örülünk, ha a kis ágakat sikerül).

Csak mert utálok takarítani, el tudok szöszölni bent is.


Túrázni is szoktam, egy időben napi 4 órát gombásztam... S a gombákat azonosítani is kell s a tuti ehetőket megfőzni.


Aztán az embernek vannak azért tervei az életére vonatkozólag. Én meg akarok tanulni rajzolni, de tehetségem nincs hozzá. Egy élet is kevés lesz.

Néha designolásból szerzek pénzt s az idők folyamán programoztam is.


Játékok, filmek, tudományos cikkek, kreatív hobbik, a sor végtelen...

2018. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Főzök, mosok, mosogatok, takarítok, tüzet rakok, filmet nézek.
2018. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

“Táplálkozásra akkor is sokszor elmegy 4 óra, ha nem akarom.”

Mennyit eszel, te jó ég... nem csoda, ha nincs időd munkát keresni, ha napi 4 órán át csak kajálsz. Ki finanszírozza ezt a kis hobbidat?

2018. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Munkát keresek.
2018. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Édesanyámnak jelenleg nincs munkája már 2 hónapja. Takarít, főz, bevásárol, bútorokat nézeget (kell venni majd 1-2 dolgot), néha leül angolt tanulni, vasal, TV-t néz, találkozik az ismerőseivel, ha ráérnek, illetve az álláskereséssel is foglalkozik.
2018. nov. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Főiskolán 3 tárgyam maradt ebben a félévben, mert csúsztam, nagyon kevés időm veszi el a fősulira bejárás és a tanulás sem sokat.


Állást keresek, főzök, takarítok, ügyeket intézek, olvasok, minőségi időt töltök rokonokkal, barátokkal, fejlődök a hobbimban (műkörmözés).

2018. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!