Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért haragszanak sokan...

Miért haragszanak sokan ennyire a nem dolgozó nőkre?

Figyelt kérdés

Még ha a családban, azt megértem, mert hát, nem erre nevelték, de idegenek?

Ha valakiről ilyesmi kiderül, rögtön jön a vagdalkozás, hogy ingyenélő, kitartott, prosti, hogy mer költeni magára, felelőtlen, hülye, satöbbi. Kb úgy kelnek ki ez ellen, mintha azt a pénzt legalább tőlük venné el.

Holott sok esetben az illető nincs szó szerint otthon (mondjuk tanul), és nem végleges ez az állapot, hanem tart maximum 1-3 évig. Ami végülis azért nem olyan sok, pláne ha a kapcsolat sem friss már (4-5 év minimum, esetleg házasok is, ill korábban dolgozott).


Mindenki ennyire aggódik, mi lesz szegény lánnyal, ha szakítanak menet közben?

Nyilván visszamegy dolgozni, mi lenne.


2019. febr. 18. 09:44
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
11%
Az nem doglozik,aki nem is akar.... AZ más,ha előtte dolgozott,és valamiért kitették stb. de ezaz állapot se folyhat fél évnél tovább normálisabb esetben,mert munka az van ,és dögivel,csak akarni kell!
2019. febr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
77%

Az van az emeberekben, hogy aki bem dolgozik nem ér semmit.

Így sokan minden car munkát elvállalnak, nehogy megbélyegezzék.

Miközben ha van rá lehetősége és várna pár hónapot, jobb munkahelye is lehetne.

2019. febr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
94%

Több oka is van.

Van, aki féltékeny. Utálja a munkáját és ő is inkább otthon lenne.

Van, aki látott már olyat, akár családban is, hogy mennyire rosszul jött ki a nő a végén ebből a helyzetből. Nem arról van szó, aki 1-3 évig otthon van a gyerekkel, de aki mondjuk 9 évet otthon van, mert sorban jöttek a gyerekek, aztán elválnak és ott lesz tapasztalat, munka, pénz és minden nélkül.

És azért vannak bőven olyanok is, akik nem azért vannak otthon, mert megengedhetik maguknak anyagilag, így nehéz helyzetbe hozzák az egész családot, túl nagy teher nehezedik a férfira.

És persze van, aki mindenbe beleköt :) Ha az anyuka a gyerek 3 éves kora előtt megy vissza dolgozni, akkor meg az a baj.

2019. febr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
25%

Egy nő ha nem akar dolgozni, akkor mindig talál rá valami "nyomós indokot".

Ezen viszont a többi nő simán átlát mert nem olyan "alkalmi vakok", mint az a balek aki eltart téged egy kis riszálásért cserébe.

Naná, hogy kifejezik a nemtetszésüket így vagy úgy.

2019. febr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
75%
Nincs életük, és van idejük máséval foglalkozni, elemezni. Ennyi.
2019. febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
31%
Mi van kérdező, Amiért a másik kérdésednél nem tapsikoltak hogy a huszadik egybe ruhát veszed a csávód fizetéséből, kiírtad még egyszer?
2019. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

6, Nem írtam ki még egyszer ugyanazt. A válaszokból kiindulva írtam ki valami MÀST.


De már ott is leírtam hatszor, de úgy néz ki, a hozzád hasonlók kedvéért 21. alkalommal is muszáj lesz:

A ruháimat a saját fizetésemből vettem az eltelt 4 évben, vagy még annál is régebben.

Illetve januárban is dolgoztam, amennyit tudtam iskola mellett.

2019. febr. 18. 10:46
 8/42 anonim ***** válasza:
23%
Azért szerintem, mert ha egy felnőtt nő mással tartatja el magát, semivel nem járul hozzá a kiadásokhoz, azt úgy hívják, hogy egy lusta, semmirekellő kitartott, ami nem túl pozitív. Még a gazdag férjek női is dolgoznak, lehet, hogy egyik üzletükből a másikba sétálgatnak, de valamit csinálnak. Egész nap otthon ülni tpbb mint gáz.
2019. febr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:
69%
Szard le.
2019. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
46%

Hogy lehet ezt nem érteni? Mindenkinek volt már olyan napja, hogy minden szar összejött, más meg mosolyogva meséli, milyen jó neki ez meg az. Ilyenkor mindenkit elkap a "rohaggyále" érzés. Ez az emberi természet része.

Van, akinek a szarból minden nap kijut és mellé nem sok jó, náluk állandósul ez a negatív érzés és az életük részévé válik. Kötekedő gyökérré válnak, hogy 5 percig ne kínozza őket a saját szar életük miatt érzett fájdalom. Pár év ebből és vége, nem tudnak megváltozni.

2019. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!