Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy csak akkor...

Miért van az, hogy csak akkor tudok sírni, ah boldog vagyok?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje nem tudok sírni, ha szomorú vagyok, csak ha nagyon kierőltetek magamból néhány könnycseppet, de azt is igen nehezen, ellenben, ha boldog vagyok, akkor könnyedén tudok sírni a boldogságtól, miért van ez?

2019. febr. 18. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen személyiség vagy. Ez nem baj, mert ha szomorú vagy azt gondolom nem szívesen jelzed a külvilág felé a közeli embereken kívül, akik szóból is megértik. Ellenben az örömöd jó megosztani minél több emberrel.
2019. febr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"akkor tudok sírni, ah boldog vagyok" Mert te mindent forditva csinálsz. (ah:-))
2019. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szex közben is sírsz?
2019. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogyha boldog vagyok, akkor már sírok is, kedves utolsó, (igencsak frappáns, ámde nem nem túl eszes) válaszoló.
2019. febr. 21. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd sírsz ha elvesztesz valami igazán fontosat. Mondjuk azokat vagy azokat amiktől akiktől most örömödben sirsz.
2019. febr. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!