Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem használ, hogy mindenki...

Nem használ, hogy mindenki vígasztal meg próbál pozitívan hozzámállni, hogy találjak valakit aki egyenesen a pofámba mondja a hibáim?

Figyelt kérdés

most erettsegizek es igy nagyon az en kezembe kerult az iranyitas, csaladi okok miatt is csak magamra szamithatok, viszont sjaat lakasom nincs ugyhogy ott sincs semmi biztos pont, csak oda megyek, ahol eppen nyugi van


ekozben 0 motivaciom van barmihez, probalok sportolni mert erezhetoen segit, kozben koffeinon elek ami problema de nem birok a fejfajassal mikor leszoknek, es egy gyenge szarnak erzem magam amiert kulonfele szerekhez nyulok es nem birok az eletemmel, es minden negativ tulajdonsagomat elfogadhatonak magyarazzak es zavar hogy nem mondja ki smemi mit baszok el / min kene javitanom/hogyan



18f


2019. febr. 18. 14:29
 1/8 A kérdező kommentje:
senki*
2019. febr. 18. 14:30
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy hisztis kis p/csa vagy, kapd össze magad


(Szívesen)

2019. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszi lol
2019. febr. 18. 15:12
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Hisztis p/csa, aki fiú :-D

Ki nem állhatom, mikor a fiatalok, akik még szinte semmit nem éltek, nyavalyognak az élet nehézségeiről.

Sajnáltatod csak magad, azt b-od el. 18 évesen pont férfi korba léptél, viselkedj is úgy.

2019. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

pont ezt probaltam elmagyarazni :D

nem akarok egy pcsa lenni viszont senki se rug seggbe ha vmit rosszul csinalok meg senki se iranyit ugyhogy abszolut nem vagyok biztos abban amit csinalok

2019. febr. 18. 16:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet seggbe rúgnak, mi is most ezt tettük a válaszainkkal, de nem veszed észre azt sem, hanem tovább magyarázod, továbbra is sírsz.

Ezekre most azt kellene mondanod "tényleg, igazatok van".

2019. febr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oke
2019. febr. 18. 16:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Bár majdnem mindenki ilyennek tartja magát, igazából kevés ilyen ember van, mert a többség hamar rájön, hogy a jópofizással többet ér el. Aki pedig mégis ilyen marad, azt általában nem szokták szeretni.

Én pont ilyen vagyok és ha a barátaimat megkérdezi bárki, hogy mit bírnak benne, akkor egyből rávágják, hogy a nyers őszinteségem. Valószínűleg, ha ismernélek és beolvasnék neked, másnap már nem akarnál velem beszélni.

2019. febr. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!