Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetek stilusos? Kommuni...

Hogy lehetek stilusos? Kommunikativ? Vicces? Jol sztorizo?

Figyelt kérdés
Pl mint a radioban bochkor gabor vagy sebestyen balazs. Hogy gyakorolhatnam ezt?
2019. febr. 18. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Önmagad legyél, ne ilyen mű-stílust vegyél fel, mint amit kérdésedben említett műsorvezetők produkálnak...

Ha belevágsz - eleinte esetleg kisebb netes rádiónál - majd kialakul az egyéni stílusod.

Ne mást akarj utánozni.

2019. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem radioba szeretnek bele kezdeni. Csak egyaltalan valahol szeretnem elkezdeni ezt a kommunikativ eletet. A fent emlitett emberek csak peldak voltak.
2019. febr. 18. 19:01
 3/5 HaEv ***** válasza:
41%

Kedves Kérdező!

Csak mivel nem tiszta, mit szeretnél, próbálok dobálózni a szavakkal.

"kommunikatív" szinonimái: fecsegő, cserfes, szószátyár, beszédes, közlékeny, dumás, locsogó, csacsogó, bőbeszédű, szócséplő, szófosó, dumagép, terjengős, nagypofájú, locsi-fecsi

"stílusos" szinonimái: választékos, kifinomult, szofisztikált, esztétikus, ízléses

Amint látod, magáért beszél mind. A stílusos és a "kommunikatív" valójában nem fér meg egymással.

Értem, hogy keresed, ki is vagy valójában, de az nem úgy megy, hogy elképzeled, milyen akarsz lenni, és olyan leszel. Nem, te te vagy! Önmagad légy! Különben egy elképzelt, eljátszott szerep leszel egész életedben - jó úton a zubbonyhoz, amit a skizok hordanak roham idején... Szerintem neked nem ez a célod.

Biztos vagyok benne, hogy nagyszerű ember vagy - csak engedd meg magadnak, hogy az légy, aki valójában vagy!

Hajrá!

2019. febr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jaj először is szerintem dolgozz az ízléseden. a fent említett selejtes celebek abszolút nem szalonképesek jobb körökben.

ha vicces szeretnél lenni, akkor csak beszélgess és legyél vicces. ha nem vagy vicces, akkor sajnos nem tudsz vicces lenni. vagy ilyen vagy, vagy nem.

2019. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt tudom javasolni, ne görcsölj rá. Légy természetes, állj pozitívan az élethez. Magától fog ez jönni. :)
2019. márc. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!