Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőket kérdeznem ti összejönnét...

Nőket kérdeznem ti összejönnétek olyan férfivel akinek van egy sérült gyereke?

Figyelt kérdés
Ez nem az egyetlen gyereke.Elvált,magához vette a testileg,szellemileg sérült gyerekét.Nem vagyok nyitott az ismerkedésre vele,nem jön be.De elgondolkodtam,hogy nem biztos,hogy tudnék olyan férfivel lenni,akinek sérült és állandó gondoskodásra szoruló gyereke van.Lehet önzésnek tűnik,de nem tudnám kivenni a részem az ápolásból.Ekkora terhet nem vennék a nyakamba.
2019. febr. 18. 20:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Bezzeg ha egy pasi nem akar egy anyukával kezdeni, akkor mekkora szemét....
2019. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem olvastad figyelmesen, nem csak egy apukáról van szó.Az illetőnek van egy nagyon sérült gyereke,ami azért rányomja a bélyeget egy kapcsolatra.
2019. febr. 18. 20:40
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyébként meg mindenkinek joga van eldönteni akar-e apukával,anyukával vagy elvált személlyel lenni.
2019. febr. 18. 20:41
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Amondó vagyok, hogy ha nem akarsz semmit az apukától, akkor nem
2019. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nem érdemes ezen gondolkozni.
2019. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Hát nekem biztos nem kéne egy ilyen kolonc a nyakamba. Amúgy se szeretem a gyerekeket, de hogy még egy zöldség is?

Úgyhogy én aztán nem foglak elítélni, ha nagyon gyorsan kihátrálsz onnan. Sőt, szerintem az lesz a legokosabb döntés. Játssza csak az önfeláldozósat az, akinek nincs jobb dolga az életben, vagy nincs választása, mert a saját porontya. (Mondjuk én lehet inkább bevállalnám a börtönt gyilkosságért, ha a sajátom lenne ilyen, de ez csak én vagyok.)

Hogy kemény lennék? Igen. Hogy szemét is? Lehet.

2019. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Olyannal sem, akinek egészséges gyereke van.
2019. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló: kicsit keményen fogalmaztál,de jól rátapintottál ami önfeláldozást illeti pont így érezném ez túl nagy önfeláldozás lenne és a mai világban ez nem éri meg.Nem is vagyok önfeláldozó típus.Nem ilyen életet képzelek el volt- van igy is elég nehézség az életemben.
2019. febr. 18. 21:02
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy nyitott az ismerkedèsre vele, nem is jön be, akkor miért merült fel benned a kérdés?
2019. febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Csak úgy elgondolkodtam,ilyen helyzetben még nem voltam,érdekel mások hogy látják ezeket a dolgokat.
2019. febr. 18. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!